Бутилочка з мастилом

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем nikolau7, 14 сер 2023.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.502
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго дня.
    Я так розумію , що це якась масльонка, але стікляна бутилочка:).Цікаво де нею користувались?можливо хто вкурсі.
    Написи як на бутилці, так і на кришці, кришечка латунна.
    Дякую.
     

    Images:

    IMG_20230814_081622.jpg
    IMG_20230814_081630.jpg
    IMG_20230814_081651.jpg
    IMG_20230814_081653.jpg
    IMG_20230814_081658.jpg
    IMG_20230814_081705.jpg
    IMG_20230814_081716.jpg
    IMG_20230814_081721.jpg
    IMG_20230814_081725.jpg
    IMG_20230814_081745.jpg
    IMG_20230814_081821.jpg
    IMG_20230814_081826.jpg
    IMG_20230814_081828.jpg
    gall 83, Oprishok, Roma_1985 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    2. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    3. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
    4. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    5. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
  3. lesnoided

    lesnoided Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    204
    Лоти
      на продажу:
    47
      продані:
    485
    Повідомлення:
    4.518
    Адреса:
    Обязательно лес
  4. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.502
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    gall 83, Мансур Львович та dimarik подобається це.
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.976
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...а ніхто не заборонЯє налити туди мастила (звісно - після "Кельнської водИ")
    ...і кОрочок там на гвинтІ.
    ;)
     
    gall 83, Oprishok, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.