Знак-накладка

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Chazik, 7 сер 2023.

  1. Chazik

    Chazik Obergefreiter

    Вітання попалась така штука була на військовій формі яка була знищена міллю.
     

    Images:

    DA6ACAD0-A1CF-4232-9212-FB05C29BB8D4.jpeg
    0C935033-98E4-4D2E-AFE2-8FC5809CBE2B.jpeg
    Tartar подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак польских скаутів, польских "Харцерів". Період видачі 1939-52рр
      320 грн.
    2. Запропоную значок «Різдво до кожної оселі». Третій Рейх. Без ремонтів та реставрацій. Стан за фото.
      600 грн.
    3. Нагрудный знак "Пехотный Штурм", в серебре. ---------- "Infanteriesturmabzeichen in S...
      14400 грн.
    4. WHW значок - офіцер Вермахту.
      200 грн.
    5. Запрошую переглянути, інші мої лоти.
      1200 грн.
  3. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.901
    Адреса:
    Украина
    Приветствую!
    Неплохо б было и саму форму посмотреть (или ее остатки)
    Знак это скорее Номер подразделения.
    Полка , дивизии итд.
     
    Chazik та \Lisovik/ подобається це.
  4. Chazik

    Chazik Obergefreiter

     
  5. Chazik

    Chazik Obergefreiter

    Нажаль форма наочах розпалась тільки до неї доторкнувся час і міль зробили свою справу.І це не вчорашня знахідка цей будинок проданий і нові власники зачистили все.
     
    ivanov1 подобається це.
  6. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.901
    Адреса:
    Украина
    Зрозуміло.
    На найбутне порада - як на вашу думку потрапило до рук щось дуже цикаве, то хочаб зрижте клаптик за для зразка.
    Бо щось- це краще нiж зовсім ничого.
    Вдалих знахідок.
     
    Chazik подобається це.