А зараз вогнепальну зброю взагалі продають?

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Hind244, Jun 15, 2023.

  1. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Messages:
    2,292
    Location:
    ЮБП
    Сделали видимость деятельности типа нам во благо.... Что изменилось в лучшую сторону?
     
  2. Интересные лоты

    1. Мирного і доброго неба над головою. Маю в наявності такий макет гранати HGO-TA. Сам макет виконаний...
      2600 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      ВОГ 25. Макет. новый В отличном состоянии. Полностью пустой и безопасный. Для любых целей.
      950 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      ММГ без піросуміші! ALS09NR-це тактичний диверсійний пристрій, який виробляє 174 дБ на 5 футів, і ви...
      1800 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      Макет хаттабки из импортного выстрела Вог 17. Полностью пустая и безопасная. В комплекте с новым У...
      1750 грн.
    5. СПБЭ Самоприцеливающийся боевой элемент. лот 3. В идеальном состоянии. Не отстреливался. В макете бо...
      24000 грн.
  3. DoublePaulus

    DoublePaulus Stabsfeldwebel

    Messages:
    592
    Location:
    місто Київ
    Теоретично можна взагалі самому не приходити в дозвільну. Папери можна пересилати поштою.
    Замість тягати з собою дозвіл - можна тягати Витяг з ЄРЗ на папері або в смартфоні (це коли ЄРЗ нормально запрацює, тобто не в цьому році).
    Ну, от і весь позитив. По суті - нічого не змінилось.
     
  4. Hind244

    Hind244 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    20
    Messages:
    205
    Змінилось... Сьогоді вирішив перевірити статус заявки - а її у системі взагалі не видно. Кажуть непоодинокі випадки, да ще чого змінені персональні дані у кабінеті.
    Телефонувати на Єреванську - як у рельсу, буду звертатись електронними комунікаціями)))
     
  5. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Messages:
    2,292
    Location:
    ЮБП
    Таки да... О чем и говорилось....
     
  6. titanic

    titanic Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    214
    Location:
    Київ
    Сьогодні скачав витяг з ЄРЗ без жодних перешкод. По QR коду можливо перевірити справжність витягу через портал МВС. Тепер питання чи потрібно паперову копію завжди с собою носити, чи достатньо завантаженої копії на смартфоні (або в хмарі)?

    По ідеї у поліції на планшеті повинно відображатися інформація про дозвіл, коли перевірятимуть документи. Але це не точно.
     
  7. Тот Герман

    Тот Герман Stabsgefreiter

    Messages:
    106
    Обіцяють восени додати в Дію, інформацію з ЕРЗ.
     
    titanic likes this.
  8. titanic

    titanic Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    214
    Location:
    Київ
    Дія це добре, але вона потребує інтернету.
    Запитав в дозвільних, сказали носити паперову копію на випадок відсутності інтернету.
     
    DoublePaulus likes this.
  9. Hind244

    Hind244 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    20
    Messages:
    205
    Що можу сказати - др Єреванської був несправедливий. Видзвонив їх нпвіть у неприйомні часи. Пояснили по системі що вона ще сира і глючить - порадили або їхати на Єревансьську або моніторити часто єдине вікно.
    Брат, який подавався через Ібіс за 1.5 кгр вже отримав зброю на руки. Йому сказали, що магазини мають більщий пріоритет по оформленню, ніж фізичні особи.
    Якось так
     
    Last edited: Jul 13, 2023
  10. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
    "Рішали в законі"!!!
     
  11. Hind244

    Hind244 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    20
    Messages:
    205
    Не без цього
     
  12. DoublePaulus

    DoublePaulus Stabsfeldwebel

    Messages:
    592
    Location:
    місто Київ
    Це логічно - адже людина, що заплатила 1,5к₴ за сервіс, має розраховувати на пришвидшену процедуру.
    Якщо нема змоги побороти корупцію - її можна узаконити і поставити на благо людям ;)
     
  13. old hunter 1

    old hunter 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    35
    Messages:
    3,161
    Location:
    Украина
    А як будуть перевіряти війскові на блок -постах, або просто на вуліці?
    Чи е в них достут до ЕРЗ?
     
  14. Baton

    Baton Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    855
    Location:
    Украина
    Шляхом надання Вами дозволу або витягу... а далі, якщо сумніви то дзвінок в ЧЧ поліції і перевірка за базами...

    12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов’язаний мати при собі дозвіл органу (підрозділу) поліції на зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв або Витяг з ЄРЗ про наявність дозволу на зберігання, носіння зброї.
     
  15. Hind244

    Hind244 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    20
    Messages:
    205
    Ну, обіцяють же в Дію всунути...
     
  16. Baton

    Baton Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    855
    Location:
    Украина
    так, дійсний обіцяють, але не раніше осені в кращому разі.
     
  17. Dmitriy Gavrin

    Dmitriy Gavrin Gefreiter

    Messages:
    37
    Location:
    Київ
    Стала швидче працювати дозвільна. Дозвіл на придбання з`явився в кабінеті через 11діб, після подачі документів(паперові на Єреванську). Отримав зброю, відвіз докі на Єреванську, чекаю дозвіл на зберігання та носіння.
    Черг по суботам немає.

    Дозвіл на придбання в кабінеті знаходиться в розділі: Замовити послугу\ Отримання витягу з Єдиного реєстру зброї
     
    Last edited: Jul 15, 2023
  18. Hind244

    Hind244 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    20
    Messages:
    205
    В мене прогрес - заявка повернусаль в Єлине вікно. Проте її статус її досі - документи в системі
     
  19. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
    Є питання: хто небудь купляв патрони з просроченим дозволом ?
     
  20. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
    А Ви брали дозвіл на нарізне чи на гладке? Просто хочу уточнити , бо на гладке завжди було швидше.
     
  21. old hunter 1

    old hunter 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    35
    Messages:
    3,161
    Location:
    Украина
    Під час военного стану немае просрочених дозволів.
    Всі дозволи продовжені до кінця военного стану.
    Ну хіба що в Вас дозвіл був вже просрочений до 24 лютого 2022 року.
     
    capt.A.Smollet and Hind244 like this.
  22. PhoenixSVT

    PhoenixSVT Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    51
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    225
    Messages:
    657
    Location:
    Україна
    але це не означає, що в магазині продадуть зброю по простроченному. Ви праві, що під час ВП дозволи подовжені і питань від дозвільної не буде але в магазині по простроченному можуть відмовитись продати, мотувуючи ліцензійними умовами

    скоріше за все буде 50-50, в залежності від магазину та їх позиції
     
    Aprel_nik likes this.
  23. Hind244

    Hind244 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    20
    Messages:
    205
    Ну зброя зараз у Єдиному. Мій виріб, який я не встиг продовжити до війни зарах продовжено мінімум до серпня 23
     
    Aprel_nik likes this.
  24. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Messages:
    201
    Location:
    Украина
    Дякую.
     
  25. PhoenixSVT

    PhoenixSVT Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    51
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    225
    Messages:
    657
    Location:
    Україна
    як з ЄРЗ не знаю, мабуть якщо там вона світиться, то продадуть. Весною, до ЄРЗ, приятель з простроченним дозволом в одному магазині зміг купити патрони, а в іншому відмовили.
     
  26. old hunter 1

    old hunter 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    35
    Messages:
    3,161
    Location:
    Украина
    Так то приятеля проблема.
    Так і хліб йому можуть не продати.
    Треба розїяснювати в магазині, бажано опираючись на нормативну базу.
    Воно не складно але допомогае.