Може водопровід

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем saur, 3 лип 2023.

  1. saur

    saur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    175
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    313
    Повідомлення:
    1.802
    Адреса:
    Украина
    Вітаю . Знайшов на місці стоянки танків таку железяку. Прошу допомогти з ідентифікацією.
     

    Images:

    IMG_20230703_141047.jpg
    IMG_20230703_141056.jpg
    IMG_20230703_141103_1.jpg
    IMG_20230703_141114_1.jpg
    IMG_20230703_141122_1.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Піхви К-98 .не чистилось,помите водою,метал кріпкий(одна мачсінька дирочка видно на фото) Пружина в...
      725 грн.
    2. Штик
      13000 грн.
    3. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    4. Кортик офицерский, Luftwaffe, 1 Модель. ---------- Ранний.Модель М1935. Состояние на -4, поэтому в п...
      40000 грн.
    5. Штик зразка 1909 року до гвинтівки Маузер.Після купівлі лота прошу уточнити реквізити карти.З поваго...
      8000 грн.
  3. Reshik

    Reshik Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    27
    Повідомлення:
    1.546
    Адреса:
    Днепр-Львов
    Доброго. Водопроводна вулична колонка(тобто її частина) раніше скрізь були, поки не поробили централізоване водопостачання.
     
    240оsb, duke6kirill, Мансур Львович та 13 іншим подобається це.
  4. saur

    saur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    175
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    313
    Повідомлення:
    1.802
    Адреса:
    Украина
    Дякую. Дуже схожа, але занадто маленька.
     
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.254
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    :D
    Так то ж не сама колонка а тільки "носик" від неї!
    Там ще і гачак є щоб відро вішати.
    1678538129_bigfoto-name-p-vodyanaya-kolonka-dlya-dachi-3.jpg
     
    Oprishok, 240оsb, Bangalor та 11 іншим подобається це.
  6. Heizer

    Heizer Major

    Повідомлення:
    2.505
    Адреса:
    Бывшая Вольница
    Чтобы Вы не сомневались - прям Вашу нашел :
    2015._Керчь_746 (1).jpg
     
    nik1917, Oprishok, 240оsb та 15 іншим подобається це.
  7. saur

    saur Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    175
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    313
    Повідомлення:
    1.802
    Адреса:
    Украина
    Дякую, такий раритет.
     
    Heizer та valerka подобається це.
  8. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Ностальгія по дитинству))) вул. Привокзальна, м. Київ , такі були))))
     
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    А чого ж у нас ще років 10 такі колонки стояли.
     
  10. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Це питання до адміністрації, але вони і зараз по ходу знову в тренді, бювет на лісовому)))
     
  11. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Бювєти то інше,там типу помпи,з нашим водопостачанням біля богатоповерхівок ЖКХ понакладали.А в ціх був тіки клапан.