Проблеми з аукціоном.

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем Ду Мих, 2 чер 2023.

  1. иж27

    иж27 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    547
    Лоти
      на продажу:
    169
      продані:
    1.248
    Повідомлення:
    824
    Адреса:
    Киев
    в 1000 разів
     
    kripers338, Otryta та odinn подобається це.
    1. ММГ підривника
      400 грн.
    2. 300 грн.
    3. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    4. ММГ підривника
      380 грн.
    5. По фото
      150 грн.
  2. odinn

    odinn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    899
    Адреса:
    Дике поле. ская обл.
    Бігають кульки на очі давить((
     
    treal та Otryta подобається це.
  3. krokussaxon

    krokussaxon Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    158
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    297
    Повідомлення:
    851
    Адреса:
    UА EuroKingdom
    Не могут зайти в аукцион и в оплату купленых мной лотов , также не могу зайти и не с телефона и не с компа
     
    treal та Otryta подобається це.
  4. odinn

    odinn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    899
    Адреса:
    Дике поле. ская обл.
    Усе на кучі, і бутилкі і гудзики,ремнені.
    Велике проханяя залиште стару версію..
    З повагою.
     
    treal, Otryta та topknot подобається це.
  5. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.103
    Доброго дня,так згоден дуже не зручно,стара версія набагато краще сформована та якісніше оформлена.З повагою
     
    Лорд Грегори, Ми-6, treal та 9 іншим подобається це.
  6. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Натисніть на "плюсік" та побачите дочерні категорії. Якщо вам потрібна вибірка тільки ММГ - це вже у сусідньому меню "Фільтри". Все так само, як і у старому варіанті.
     
    Ми-6, treal та odinn подобається це.
  7. odinn

    odinn Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    899
    Адреса:
    Дике поле. ская обл.
    Дякую!!!
    А я на самі літери тисну!))
    Тепер все гаразд!:beer:
     
    treal, Otryta та Artem подобається це.
  8. krokussaxon

    krokussaxon Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    158
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    297
    Повідомлення:
    851
    Адреса:
    UА EuroKingdom
    Наконец-то разрешилось. Зайдите господа в закладку аукцион настройки и выберите где новое отображение лотов поставьте отметку НЕТ. И будет Вам счастье и вернуться старая версия
     
  9. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Стара версія буде глобально вікдключена у найближчому майбутньому.
     
    Ми-6 та Otryta подобається це.
  10. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    316
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    849
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    А якщо нова не буде працювати, то як бути?:confused:
     
    Otryta подобається це.
  11. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Спіймати баг можно де завгодно, і на старій версії теж.
     
    Ми-6 подобається це.
  12. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    316
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    849
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    Дууууже давно не стикався з ними на старій версії... всі функції виконує добре.
     
    krokussaxon, borik та Otryta подобається це.
  13. Юра К

    Юра К Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    335
    Адреса:
    Waterland
    непрацюэ аукцион уже три дни недопомагаэ навить видалення истории и кеша?
     
    Otryta подобається це.
  14. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Що саме не працює? Не відкриваються лоти?
     
    Ми-6 та Юра К подобається це.
  15. Вітаю. Артеме, підскажи як дивитися той розділ який мені до вподоби, а то щось все до кучі і де його шукати бо всі сторінки аук не передивися там куча сторінок. Що мені треба зробити, чи яку "кнопку" треба нажати?
     
    pinair та Otryta подобається це.
  16. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    316
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    849
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    "+" відкриває додаткові підкатегорії.
     

    Images:

    Screenshot_20230609-133549_Chrome.jpg
    Otryta, Владимир Херсон та borik подобається це.
  17. Дякую,Друже. Тепер я зрозумів.
     
    pinair, Wadospyro та Otryta подобається це.
  18. Юра К

    Юра К Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    335
    Адреса:
    Waterland
    невидкриваэтся меню аукцион лоти
     
  19. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Покажіть на сріні будь-ласка де саме.
     
    Ми-6 подобається це.