Кому война,а кому...

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем viking38, 18 лис 2020.

Статус теми:
Закрита.
  1. shug

    shug Hauptmann

    Повідомлення:
    2.190
    Да, шо тяга к значкам есть,то есть. Все гугл площадки забиты предложениями с сувениркой. Тяжелое наследие советского прошлого (с) Плохо,что у нас тоже появляется такая ерунда ,со всеми этими ведомственными знаками.
     
    ДВ762 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Сорочка 5.11 Pro Shirt Medium Розмір Medium є пропалені місця на спині, на фото видно
      52 грн.
    2. Продам кітель розміру M/R бонусом додам кашкет(розмір приблизно 56)
      500 грн.
    3. 1 грн.
    4. Жіноча сорочка теніска Adidas Outdoor тканина 65% поліестер/35% бавовна, колір зеленкуватий/light gr...
      120 грн.
    5. Біла трекінгова сорочка американського бренду Eddie Bauer 100% бавовна з поліестерною вентиляційною...
      330 грн.
  3. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Повідомлення:
    36.496
    Адреса:
    Festungskommandantur Libau
    Беда в том что наградная система нивелирована....легче и дешевле выдать висюльку и корочкуо особенно по знакомству или в виду текущего момента....нежели дать за службу землю, поместье или сумму в дензнаках...если в старые времена при кайзерах и царях награду ой как надо было заслужить то порой в мирное время висюлек много можно собрать особенно не боевых,ю билейки, ведомственные...и кавалеру был почет...

    Всегда эта картинка Бидструпа нравится....
     

    Images:

    1640677679111352445.jpg
    Luftwaffen, Kfz, Николаша та 4 іншим подобається це.
  4. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.250
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    А це Трубіцин ставить лайк керівнику ГУР Буданову та керівнику Прикордонної служби ...
    Бо саме завдяки їм спустили в унітаз черговий скандал про корупцію "слуг народа" на
    найвищому рівні. Скоріш за все виконуючий обов"язки преЗЕдента Єрмак теж "лайкнув"
    і Баканову і Дейнеці, але по-телефону, даючи команду випустити Трубіцина за кордон ...

    photo_2023-05-31_19-26-21.jpg
     
    ДВ762, AndrewDontknow, shug та 4 іншим подобається це.
  5. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Кто они... бЭндеровцы?
     
    Luftwaffen та Boris Pryanikov подобається це.
  6. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Мне всегда было интересно, как телом можно закрыть амбразуру, и какой от этого мог бы быть эффект?
    То что погиб при подавлении дота, это наверное единственная правда в этой истории.
     
    Luftwaffen, vostok917, ДВ762 та 2 іншим подобається це.
  7. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.675
    Як кажуть,плєбс все зхаває.. Особливо якщо його цим лайном годує комуністична партія,сама чесна у світі совєтьська пропаганда. Як на мене,відштовхнув тушку чоботом прямо з амбразури і стріляй далі..
     
    Luftwaffen та Govtva подобається це.
  8. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    И шо вы хотите до нас донести?
     
    Luftwaffen та Boris Pryanikov подобається це.
  9. AWAlone

    AWAlone Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Адреса:
    г.Сумы
    Мисцева влада,бЭндеровцы,да,Остап тоже знал много способов отъема денег,если Вы это имели ввиду,с ув.
     
  10. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Пи@дец в том, что во время войны вы устраиваите раздор внутри Украины. Мировая история ещё такого не знала. Начали с Зеленского, теперь сеете недоверие к военному руководству. На кого вы работаете (надеюсь невольно)? Коррупция при Петре была в разы круче и циничнее. Под некоторыми вашими постами я ставлю лайки, потому что согласен. Об этом нужно говорить, а лучше создать отдельную тему - "коррупция во время войны", и скидывать туда всю информацию. Убежден, что во время войны нельзя лить грязь на высшее руководство страны, и не потому, что они святые, а потому что это на руку нашим врагам. Так поступают или долба"бы или враги.
     
    Luftwaffen, Мансур Львович, vostok917 та 9 іншим подобається це.
  11. AlexVVV

    AlexVVV Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Київ
    порохоскот так робить
     
    Genya подобається це.
  12. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.250
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    Вам за останні 4 роки цинічні мерзотники, яким на Україну начхати, які крадуть мільярдами на харчах у власної воюючої армії, вже майже збудували "рашку 2.0", де всі гілки влади зараз зосереджені в ОП, де вже фактично немає парламенту, бо він голосує за вказівками з ОП, де вся влада в руках завхоза, якого ніхто не обирав, де рівень корупції такий, якого не було за жодного президента і все це ваша зе-влада робить на тлі сотень тисяч загиблих та зтертих з лиця землі українських міст, мільйонів біженців та фактично знищеної економіки, яка тримається лише завдяки дотаціям Заходу, який покриває 70% фінансових потреб України. Крадуть вже мільярдами, крадуть на всьому, до чого дотягуються і ЖОДНОГО вироку по ВІП корупціонерам, а тим, кого починають судити просто дають втекти за кордон. Прикладів майже щотижня. Причому зе-мародери крадуть фактично ті гроші, які нам дає Захід і Захід все це прекрасно бачить і у Заходу може увірватися терпець. Таке враження, що для того цей все й робиться офісним шапітолієм. А вам все Пєтя досі в щі сцить?? Так, за "попередників" теж була корупція, але нашу економіку тоді не датував Захід на 70%, тоді Україна САМА вирішувала свої фінансові та оборонні проблеми, якось примудрялися тоді й армію реформувати й власну зброю розробляти та виготовляти і економіка зростала і влада не влаштовувала тоді "єдині марафони", закриваючи всі решта каналів, щоб біло простіше піплу промивати мозги. І безвіз працював і бізнес ніхто не кошмарив, бо перевірки 5 років були заборонені. І керівника ГУР тоді ніхто в обличчя не знав, але натомість нищили Гіві-Моторол, викрадали Цемахів, розробляли та проводили унікальні спецоперації по затримці вагнерівців та по контрабанді дифіцитної військової техніки для ремонту власного "совкового" фонду. І Чонгар замінований був саме "попередниками" і Маріуполь тоді не дали москалям загарбати і весь наш південь не був окупований. І Бригаду НГУ для охорони Гостомеля в 2016 створили спеціально для охорони стратегічного аеродрому (а на початку лютого 2022 р. хтось дав команду і цю бригаду з Гостомелю вивели). І країною тоді керував обраний Президент, а не його секретар. І да, все це було, доречі, під час війни, яка, якщо хтось забув, у нас з 2014 року, а не з 2022 почалась.

    Є чудовий старий американський вестерн, де один головний герой каже іншому: "Америку погубить засуха, а засуха це те, що в тебе між вухами". Так ось, якщо наш інфантильний нерозбіоливий піпл буде і надалі жерти все, що йому згодовують подоляки-арестовичі та "марафони офісного єдінства", то Украхну погубить "засуха між вухами"... Незважаючи на нашу безсумнівну перемогу над москалями.
     
    Останнє редагування: 1 чер 2023
    Леонтій, Temu4, brat17 та 8 іншим подобається це.
  13. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.250
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    на пост #760

    лише тупе аморальне бидло може називати скотом тих, хто не згоден толерувати та закривати
    очі на мародерство власної воюючої країни охренівшою від безкарності аморальною владою та її холуями
     
    Леонтій, Стартех, von Goltz та 6 іншим подобається це.
  14. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.250
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    НАК "Нафтогаз України" 29 травня за результатами тендеру уклало угоду з фірмою
    "Уорд Хауел Україна" про надання послуг пошуку персоналу вартістю 8,88 млн грн.

    Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані у системі Prozorro.

    За умовами договору, за наступних три роки фірма виконає пошук та підбір кандидатів
    на десять посад керівників вищої ланки "Нафтогазу". Джерело: https://biz.censor.net/n3421868
     
  15. AlexVVV

    AlexVVV Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Київ
     
    Genya подобається це.
  16. AlexVVV

    AlexVVV Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Київ
    порохоскот залишається скотом безвідносно до корупції.
     
    Genya подобається це.
  17. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    818
    Адреса:
    Kharkiv
    Щось ти мені нагадуєш русню, Типова поведінка бидла.:smile_10:
     
    Стартех, AndrewDontknow, serebrynay puly та 2 іншим подобається це.
  18. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.675
    Ви зара уподоблюєтесь до порохоботівських пропагандонів,не треба опускатися до їх рівня..
     
    Luftwaffen, Genya та Tayfun_U подобається це.
  19. AlexVVV

    AlexVVV Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Київ
    лише називаю речі своїми іменами
     
    Genya подобається це.
  20. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.675
    Вони теж так вважають,тож і кажу,не треба бути схожими на них.
     
  21. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    818
    Адреса:
    Kharkiv
    Парахабіти, чому ви не можете просто завалити пиздаки і чекати, поки Бубон здасть вас кацапам вдруге, бо перший раз не вдалось? Звідки така нездорова тяга до життя? Невже не можна просто молитись на Зе чучхе і вишивати хрестиком?
     
    AndrewDontknow та Ph@ntom подобається це.
  22. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    240
    Адреса:
    Terra kozakorum
    Щось помінялося, давно немає візитів в Київ.
     
    Ph@ntom подобається це.
  23. AlexVVV

    AlexVVV Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Київ
    сподіваюсь їх обміняють на наших полонених як медведчука
     
    Genya подобається це.
  24. kelt

    kelt General-major

    Повідомлення:
    5.250
    Адреса:
    Україна. З усіх усюд.
    зе-бидлоскот, дай хоч одне посилання на твій хоч один пост, де ти обурюєшся, чи хочаб засуджуєш оце мародерство твоєї зе-бидло-влади :

    - багатомільярдні крадіжки у власної Армії на харчах - мільярди гривень!!! досі ЖОДНОГО реально покараного чиновника!!!!
    - багатомільярдні крадіжки у власної Армії на закупівлях зброї, коли "Укрспецекспорт", його дочірня спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес" та теж державний "Спецтехноекспорт", які всі зараз під людьми Єрмака, навесні 2022 р. перерахували за кордон 8 мільярдів 800 мільйонів грн. (251 мільйон доларів США) ніби то на закупівлю зброї, але ні зброї ні грошей досі ЗСУ не отримали і ЖОДНОЇ карної справи!!!
    - на експорті зерна в січні цього року було викрито схему виведення грошей в офшори та відмивання через фірми-прокладки в розмірі 5 мільярдів 200 мільйонів грн. (141 мільйон доларів США) Викрито та задокументовано понад 10 високопосадовців. ЖОДНОГО вироку, жодних посадок по ним досі немає!!!!
    - на закупівлі у липні 2022 р. фляг для ЗСУ вкрадено більше 700 000 доларів США, бо фляги закупалися в 12-13 разів дорожче від їх реальної вартості!!! Досі ЖОДНОГО арешту чи затримання по цій справі!!!
    - депутати від "слуги народу" на другому місці після ОПЗЖ по кількості зрадників, які перейшли на бік окупантів
    - призначення зеленським за поданням його "лучшего друга дєцтва" Баканова, на керівні пости СБУ агентів ФСБ
    - присвоєння зеленським черових звань агентам ФСБ, зокрема присвоєння звання бригадного генерала СБУ
    агенту ФСБ Наумову, якому дали втекти й який зараз переховується в Сербії.
    - "нівчьомнівінаватий" та гуляючий на свободі "друг дєцтва" Баканов
    - посадки та шиті білими нитками карні справи проти офіцера-розвідника Романа Червінського, якому твоя зе-бидловлада тупо мститься за його правду у 2021 про злив офісом преЗЕдента москалям спецоперації по затриманню вагнерівців .
    - карні справи проти простих волонтерів, які не діляться з владою грошима, а просто постачають на фронт пацанам те, що треба й максимально швидко, не піарячи свої холені харі па "марафону єдінства".

    Далі можна продовжувати й продовжувати, не спиняючись, тому що злочини проти держави та державності кояться владою ЩОДНЯ!!!!
    В турборежимі!!! Поки країна щодня ховає Небесні батальйони.

    зе-бидлоскот, де твоя реакція на весь цей бєспрєдєл???? який ти ладен покривати,
    стаючи таким чином співучасником всього цього антидержавного шабашу, разом з
    такими, як ти, прости господи, "однодумцями"...
     
    Останнє редагування: 1 чер 2023
    Леонтій, AndrewDontknow, Ph@ntom та 3 іншим подобається це.
  25. oll13

    oll13 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    818
    Адреса:
    Kharkiv
    А що їм, диванно-мамкиним експертам? Ви хоч рогатками воюйте, а бубочку не чіпайте!:smile_10:
     
    Леонтій, brat17, AndrewDontknow та 3 іншим подобається це.
  26. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    240
    Адреса:
    Terra kozakorum
    img_1_1685629913565.jpg
     
    AndrewDontknow, Omikron, Ph@ntom та 2 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.