Жетон ЛОЗ

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем december 1944, 27 тра 2023.

  1. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Добрый вечер! Помогите расшифровать концлагерные жетоны?
    С первым все понятно – STALAG 308
    По-второму читается только - Kr Gef Lg XD
    На обратной стороне ...Np
    Спасибо заранее всем ответившим
    С уважением
    IMG_20230527_234738.jpg
     
    valerka, A10A, GINDENBURG та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Не копаний. Стан на фото.
      600 грн.
    2. Фонар старовинний вінтажний виробництва Франціі
      690 грн.
    3. Як для віку хороший стан, не мятий, на вогні не був.
      890 грн.
    4. Подсумок для пистолета-пулемета М3 "grease gun" на 6 магазинов. Официальное название М3 «U...
      750 грн.
    5. Шикарна кобура на револьвер наган. складського шарпання. Все по фото
      600 грн.
  3. David Della Rocco

    David Della Rocco Leutnant

    Повідомлення:
    1.269
    Адреса:
    Ländle
    Добрий вечір!
    Ви тему не там розмістили, для такого є відповідний розділ: https://reibert.info/forums/erkennungsmarken/
    Жетон Kriegsgefangenenlager X D, табору військовополонених X D, також відомого як шталаг 310, який розташовувався у Вітцендорфі, Нижня Саксонія (Х військовий округ). Створений в травні 1941 р., перші полонені надійшли уже в липні. Влітку 1942 р. (липень-серпень) шталаг 310 був переміщений на територію СРСР, тоді як табір у Вітцендорфі було підпорядковано табору військовополонених шталаг Х В Зандбостель (Kriegsgefangenenlager Stalag X B Sandbostel) як шталаг X D. Даний екземпляр жетона, судячи з набивки і номеру, був виданий в пізній період існування табору.
     
    Вiтушка, kyltic, TarASha та 7 іншим подобається це.
  4. december 1944

    december 1944 Oberst

    Повідомлення:
    3.589
    Адреса:
    Маленькая страна
    Блгодарю вас за помощь , действительно не знал где разместить эту свою тему , очень интересны ваши дополнения по теме.
     
    A10A, valerka, Олег Грабовский та ще 1-му подобається це.