Віддам даром, не для продажу.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Пенсионер58, 1 тра 2023.

  1. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Не понял, Звиняйте, вы копируепте свои посты и лепите куда нужно и не нужно?*
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Рабочий (технический) комбинезон. Пошив классический : застёгивается на змейку, два нагрудных карман...
      500 грн.
    2. Комбинезон для работы в холодное время года. Внешняя ткань средней плотности, смесовая. Утеплён синт...
      850 грн.
    3. Оригинальный комбинезон для технического персонала американской армии. Ткань средней плотности на тё...
      800 грн.
    4. 1000 грн.
    5. Комбінезон новий виробництва Іспаніі. Резинка пояса тягнеться +20 см.
      750 грн.
  2. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Резерв на бескоштовні няшки із заліза.
     
  3. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Так и забирайте, мне только на Пиво...
     
    Topaz81 подобається це.
  4. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Супер.банки дві чи ягщичок?
     

    Images:

    beer.jpg
    Бек та Omikron подобається це.
  5. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    И
    Укрпочтой = давайте адрес.
     
    Omikron та Topaz81 подобається це.
  6. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Я уже заебался ждать кацапов, если они придут - я их буду убивать....
     
    Omikron подобається це.
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.445
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: я ізвіняюсь а гриби де ?
     
    Boris Pryanikov та Omikron подобається це.
  8. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
    Материться на форуме не заебался ? :smile_1:
    И что это за девиз у вас в профиле ( Хохлы - это нация,а потом ещё поглядим...) ?
    https://reibert.info/members/pensioner58.198484/
     
    corsar_s, slawuta5, Mopo та 6 іншим подобається це.
  9. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.445
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    я ізвіняюсь :rolleyes: а в мене ще індульгенція на матькатись є?
     
    cer, valerka, Omikron та 2 іншим подобається це.
  10. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    89
    Повідомлення:
    3.636
    Адреса:
    Поділля
    Тута випадок зовсім інший,грибочками непахне,банальний невіяний шамогон:smile_5:
     
    Boris Pryanikov, БукинГена, Omikron та 2 іншим подобається це.
  11. Govtva

    Govtva Oberst

    Повідомлення:
    3.766
    Адреса:
    Украина,Полтава
     
    BART28, Штюбинг, Omikron та 7 іншим подобається це.
  12. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Тю то де моє залізо?
     
    Govtva, sputnik71, Boris Pryanikov та ще 1-му подобається це.
  13. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Протрезвіло, і вирішило залишитися там де і лежало :D:D
     
    Omikron, NIA, Topaz81 та 2 іншим подобається це.
  14. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.675
    :D 3E36AC3D-40F5-489A-BB40-D27F06E5716D.jpeg
     
    комотд, Govtva, Topaz81 та 2 іншим подобається це.
  15. Govtva

    Govtva Oberst

    Повідомлення:
    3.766
    Адреса:
    Украина,Полтава
    И честно заработанные проценты пана К.?
     
    Boris Pryanikov подобається це.
  16. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.675
    Цього разу отримає ”велику подяку",це навіть трішки більше ніж у коня,з якого була збруя..:smile_6:
     
    Ph@ntom та Govtva подобається це.
  17. Govtva

    Govtva Oberst

    Повідомлення:
    3.766
    Адреса:
    Украина,Полтава
    [​IMG]
     
    иван777444333, Omikron, Ph@ntom та ще 1-му подобається це.
  18. ABVER.UA

    ABVER.UA Gefreiter

    Повідомлення:
    33
    Screenshot_2023-05-05-22-29-10-127_com.android.chrome.jpg
     
    a_nakoy, Topaz81 та D-day подобається це.
  19. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Обично в дрова, а це скіко тре випити щоб в залізо..o_O
     

    Images:

    mne-kazhetsya-ili-frai-futurama_11392301_orig_.jpg
    Omikron, D-day, valerka та ще 1-му подобається це.
  20. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    483
    Повідомлення:
    2.707
    Адреса:
    Украина
    Камрад Пенсионер, это хлам который не жалко.
    Продавайте или кому-то высылаете по возможности то что жалко и стоит денег. Я это не просто так говорю, мы когда то списывались, может помните может нет, мы там рядом жили в прошлой жизни. Говорю, увы, по своему опыту. Моё все ушло в никуда, вся коллекция исчезла вместе с городом, я выехал без неё. И выслать не мог, даже когда ещё почта работала, так как смотрели просто все, и все щупали. Не одной гильзы на память не взял. Надеялся что вернусь домой вскоре, но уже не то что гильз а и от дома только куча мусора осталась :mad:. Не тратьте время на металлолом. Медь латунь лучше сдать конечно по возможности а чёрный то уже такое
     
    GINDENBURG, Omikron та valerka подобається це.