Доброго! Підкажіть будь ласка новачку по гільзам.

Тема у розділі 'Хлам', створена користувачем Владимир Енотик, 16 кві 2023.

  1. Владимир Енотик

    Владимир Енотик Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Krasnograd
    Доброго вечора! Підкажіть будь ласка по гільзам! Завчасно дякую! З повагою!
     

    Images:

    IMG_20230415_235544.jpg
    IMG_20230415_235303.jpg
    IMG_20230415_235053.jpg
    IMG_20230415_234817.jpg
    IMG_20230415_233046.jpg
    IMG_20230415_232915.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Лоты упаковываю сам.Смотрите и приобретайте другие мои лоты.Всегда есть новые,интерестные поступлени...
      2355 грн.
    2. Новый двухсторонний поисковый магнит D 75mm толщина 25мм…
      1265 грн.
    3. Новый неодимовый магнит ,диаметр 120мм толщина 18мм…смотрите другие мои лоты….с уважением…
      2078 грн.
    4. Новый магнит D48mm,толщина 18мм.,плюс паракорд L 20 m ,d4mm…плюс карабин…есть новые поступления смот...
      738 грн.
    5. Новый неодимовый магнит D48mm высота 18мм..смотрите другие мои лоты..
      595 грн.
  3. Piasterol

    Piasterol Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    375
    Повідомлення:
    1.895
    Адреса:
    На берегах Борисфуну
    Вітаю. 2,3Манліхер, 4мосін, 1,5маузер, 6гра.
     
    TarASha, Мансур Львович, Falconer та 6 іншим подобається це.
  4. Владимир Енотик

    Владимир Енотик Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Krasnograd
    Дякую за відповідь! А може ще і по клеймах підкажете?
     
  5. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    2 - Манліхер 8х56Р 1933 рік, виробництво Австрії для Угорщини з клеймом мадярського Чепельського арсеналу. 3 - австро-угорський манліхер 8х50Р І місяць 1916 року виробництво Hirtenberg (варіант з перевернутим клеймом).
     
    SergZSK, TarASha, Piasterol та 5 іншим подобається це.
  6. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Повідомлення:
    6.351
    Адреса:
    Karpatia
    5 - югославський маузер 1940 року.
     
    SergZSK, Мансур Львович, Falconer та 3 іншим подобається це.
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.974
    Адреса:
    Київ, Україна
    №1 - "ВИ" - "Вишеградска Индустрија" (1940) ?
    №5 - «ВТЗ» - «Војно-Технчички Завод», Крагујевац (1940)
     
    Останнє редагування: 16 кві 2023
    SergZSK, TarASha, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.974
    Адреса:
    Київ, Україна
    №6
    :)
     

    Images:

    Opera Снимок_2023-04-16_110801_old.municion.org.png
    SergZSK, TarASha, Falconer та 3 іншим подобається це.
  9. Владимир Енотик

    Владимир Енотик Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Krasnograd
    На #4 читается П. Тульскіи З. 95
    Патронный Тульский завод 1895г.
    Всім велика дяка за допомогу!
    З повагою.
     
    Piasterol подобається це.
  10. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.974
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...от бАчите - Ви ж і сам можете знайти істину ?
    (це не так вже і важко, але значно приємніше)
    :)
     
    Мичман13, SergZSK, TarASha та 4 іншим подобається це.
  11. Владимир Енотик

    Владимир Енотик Oberschütze

    Повідомлення:
    26
    Адреса:
    Krasnograd
    Повністю з Вами згоден! Дякую!
     
    A10A та ArtBorsuk подобається це.