Раздел продаж "Послевоенные вещи - Экипировка и снаряжение

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем 10 000ye, 16 вер 2020.

  1. Joker_1981

    Joker_1981 Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    887
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.808
    Повідомлення:
    5.410
    Адреса:
    Днепр, Украина
    Со временем раздел продаж будет закрыт полностью. Продавать / покупать можно будет только на аукционе.
     
    Ігор Сахман та 10 000ye подобається це.
    1. Грузовая рама для переноски негабаритных грузов (ящик, коробок, тюков). Каркас рамы выполнен из двух...
      6400 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Подсумок открытого типа под 1 магазин АК (5.45 или 7.62) Изготовлен из кордуры 1000D производства СШ...
      220 грн.
    3. (в наявності 17 шт.)
      Підсумок,сухарка, сухарна сумка. Оригінал Bundeswehr (Німеччина). Камуфляж Flecktarn
      202 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Нова.В наявності є 3 штуки.Ціна за одну 500грн.
      500 грн.
    5. Warrior Elite Ops MOLLE Harness, схожий на стиль PLCE, прикріплюється до стандартного патрульного по...
      3100 грн.
  2. DarkElf

    DarkElf Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    97
    Повідомлення:
    4.517
    Адреса:
    Kharkov
    А как навести порядок на аукционе? Заходишь в Реплики например. А там 70% всех лотов или фотографии или реплики обшивы "для реконструкторов и коллекционеров", а на деле полный шмурд который вообще никак не соответствует или уже полная фантастика типа манжетных лент на Галичину. И вот ты пытаешся найти обшиву на кепи М43 на СС, а вынужден листать 35 страниц всякой фигни.
     
    Govtva, Ігор Сахман, Славко Кара та 5 іншим подобається це.
  3. Saschoo

    Saschoo Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    708
    Адреса:
    Киев
    То есть туча тем в разделе продаж, за размещение которых люди платили, пусть даже немного канула в лета? А нельзя было убрать пункт "СОЗДАТЬ ТЕМУ" раньше? Мои лоты были оплачены, но не успели продаться по причине закрытия раздела. Я лично возмущён.
     
    Останнє редагування модератором: 14 кві 2023
  4. Saschoo

    Saschoo Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    708
    Адреса:
    Киев
    К стати, на аукционе поисковая система не идеальна, фиг найдёшь нужный лот.
     
    Ігор Сахман подобається це.
  5. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
    Наши соболезнования .:D:beer:
    О закрытии уведомлялось заранее .:p
    Ваши денежки уже поделены и пропиты . dc753fb53c77.gif
     
    SA-80, Ігор Сахман, Saschoo та 4 іншим подобається це.
  6. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.675
    Мій давнішній знайомий теж зробив колись тему і вона счезла,а гривню,яку він заплатив за створення теми,так ніхто і не повернув.. Цікаво скільки счезло ваших гривночків.. ? Звісно якщо не секрет.
     
    BACA, Joker_1981, Ph@ntom та 2 іншим подобається це.
  7. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    7.128
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Що і моральні збитки ніхто не відшкодував? За відсотки які за цей час накапали навіть не питаю...
     
    консерватор, valerka та Boris Pryanikov подобається це.
  8. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    А яку суму Ви втратили ?
    Я думаю якщо створити тему по збору коштів , то за місяць ми б змогли зібрати тих 70-80 гривень , плюс коміссію за переказ коштів на картку.
     
    Ph@ntom подобається це.
  9. Saschoo

    Saschoo Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    708
    Адреса:
    Киев
    Збором коштів ніколи не займався і не збираюсь. Слава Богу зарплати вистачало на закупівлю для себе амуніції. А продавав на форумі свої речі, для того, щоб підлікуватись після служби в ЗСУ
     
    D-day подобається це.
  10. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Так той розділ вже більше року, мабуть , не активний. І перед його закриттям завчасно попереджали , що його закриють і всі продажі підуть на аукціон. Тому був час зняти їх з продажу.
    Хоча я не знаю скільки ви продавали там. Якщо там 100 позицій, то так, трохи обідно. Але ж коли то ще було.
     
  11. Ігор Сахман

    Ігор Сахман Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    212
    Краще закрити цю тему, щоб нероздувати з мухи слона. Сайт класний, багато однодумців і людей в яких є чому повчитися. Завжди можна знайти що потрібно, якщо пошукати. Пошукова система трошки не фонтан:D, але це не така і проблема. Само собою серваки і роботу людей потрібно оплачувати, в заміну ви отримуєте безпечні покупки, чого ще хотіти? Хочете кидалова, купляйте в фіг знає яких темах і сайтах. Для безпечних покупок, на аукціон!
     
  12. sputnik71

    sputnik71 Leutnant

    Повідомлення:
    1.121
    Адреса:
    Львiв
    Та давайте,членські взноси введем!
    Там 10-20грв.Чи від звання там,ясна річ що з геніралів-більше(пенсія їм дозволяє):DЗ шульців меньше,бо тільки на сємки мають:confused:Чи там від стажу на ресурсв,но казну форума, підтримувати треба!:beer:
     
    Hollger, Boris Pryanikov та valerka подобається це.