Знак СВУ

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Edles, 31 бер 2023.

  1. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Приветствую
    Взял себе в коллекцию такой знак. Крепление - булавка. Раньше видел ( и имею) только на винте. Может кто владеет информацией по такому знаку..
    Спасибо. С ув. Эд
     

    Images:

    IMG_20230331_185659_732.jpg
    IMG_20230331_185715_284.jpg
    GINDENBURG, antykvar_2009, Heizer та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Запропоную значок «Різдво до кожної оселі». Третій Рейх. Без ремонтів та реставрацій. Стан за фото.
      600 грн.
    2. Покупали тут https://reibert.info/lots/verwundetenabzeichen.-nimechchina-1939-45..1768098 Знакомый п...
      900 грн.
    3. Распродажа коллекции старого фалериста Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и...
      1400 грн.
    4. Французький Воєнний хрест (Croix de Guerre) за закордонні театри воєнних дій.
      600 грн.
    5. Польова колодка: ХВЗ + Східний фронт. Трохи поїдена жуком.
      600 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Привіт.https://vadimus58.livejournal.com/17487.html
    В самом конце 60-х и в начале 70-х (суворовцы 15-го выпуска Минского СВУ получали именно такие) подобные знаки имели и другую застежку, в виде булавки:
    [​IMG]
     
    GINDENBURG, Otryta, antykvar_2009 та 5 іншим подобається це.
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Ось мій. Судячи з клейма, завод "Победа", орієнтовно 1967-68 рр.
    Polish_20230401_005424719.jpg IMG_20230401_005138~2.jpg
    З повагою,
     
    GINDENBURG, Мансур Львович, Heizer та 3 іншим подобається це.
  5. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Спасибо
    Я то предположил, что сначала была булавка, а потом уже винт....
     
    Мансур Львович, Gregson, Bangalor та ще 1-му подобається це.