Муки выбора бюджетной AR-системы

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Zhmendos, Aug 21, 2016.

  1. Garmur

    Garmur Stabsgefreiter

    Messages:
    173
    Location:
    Київ
    Мався на увазі говермент профайл ствол, як написав Фраг.
    У аеро купа різних збірок, включно з тими що вже не пропонуються на сайті. Моя з 14.5 хромованим стволом, 1/7 твіст, газова трубка мід, .223/5.56 «мультикаліберна». Виважити точно на разі не маю змоги, але голою вона важила близько 2.8кг як писав вище.
     
  2. Интересные лоты

    1. Предложу саундмодератор МР-38 калибра 9 мм. Состояние новое. Произведено украинским оружейным предпр...
      4600 грн.
    2. Купил , а она не рабочая , продаю как ммг
      300 грн.
    3. Зручна ручка з гумою. Стан гарний. Причина продажу зміна зброї на 5.56
      400 грн.
    4. Прискорювач заряджання (лоадер, споряджувач патронами, релоадер, заряджач) для магазинів АР15 (5,56x...
      810 грн.
    5. Чохол 5.11 Tactical для транспортування пістолета Single Pistol Case
      999 грн.
  3. Garmur

    Garmur Stabsgefreiter

    Messages:
    173
    Location:
    Київ
    У ДДшок феноменальна цівка, а от руків‘я і приклад справді надовго не затримуються, вони не надто зручні.
    По Кольту не погоджуюсь з низки причин, але не тримавши в руках конкретно М5 можу тільки сказати що в нього хороша запропонована комплектація.
     
    F_R_A_G and Z@noZ@ like this.
  4. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,264
    Location:
    UA
    Поф це ... понти, а не преміум. :)
    Йому до кольта, в плані якості, ще рости і рости.
    Маю на увазі якість як інструменту, а не оздоблення свістопєрделками та фінішу.
    Ну і річ за кольт до чз. Який він зараз, хз.
     
    VEBERr, Unnamed Player and Z@noZ@ like this.
  5. kajaba

    kajaba Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Ну, кому как. Продвинутый пользователь скорей всего оставит родные приклад и ручку ДД. Они-то как раз для динамической стрельбы (особенно в броне, к примеру) лучше любого магпула
     
  6. Z@noZ@

    Z@noZ@ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Messages:
    900
    Location:
    Запоріжжя
    Ручка у ДД маленька, если у "пользователя" крупная/большая рука, то с рукоткой ДД орботка спуска становится некомфортной.
    Мне например очень нравится K2 XL.
     
    Last edited: Mar 27, 2023
  7. Alazar

    Alazar Obergefreiter

    Messages:
    100
    Location:
    Kyiv
    – Краще чим?
    – Чим Магпула.

    Це взагалі не про продвинутість, це суто індивідуальне питання зручності і якості. Фурнітура DD нічим не краща за Magpul, ось на мою думку вона гірша. І ніякої преміальності там немає, $137 MSRP за повний комплект (Buttstock, Pistol Grip, Vertical Foregrip). Для броні у Magpul є SL-K та SL-M, а деякі відомі практикуючі спортсмени взагалі на DoubleStar ARFX змагаються роками.

    https://danieldefense.com/buttstock-pistol-grip-mlok-vertical-foregrip-combo-tornado.html
     
    Last edited: Mar 27, 2023
    Garmur likes this.
  8. kajaba

    kajaba Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Что вы мне пытаетесь доказать? Даблстар - это про МКПС и про райф трубу с рафйл же буфером. Там речи о броне не идёт. Всё. Легкий приятный приклад с довольно нежным покрытием. У меня такой был, как и десятки других моделей. Набор от ДД имеет более прямой угол наклона пистолетной ручки, а так же весьма узкий в тыльной части приклад с отрицательным углом наклона и нескользкой "фактурой", к тому же сразу прорезинен, а потому лямка шлема, к примеру, на плоскости приклада не скользит между щекой и прикладом.
    А касательно продвинутости... Ну, вообще есть три стадии развития стрелка:
    - очень важно, с чего промахиваться
    - очень важно, с чего попадать
    - не важно, с чего попадать.
    Попадаете без приклада? Отлично! :)
     
    5.45, Чехус, underr.ua and 7 others like this.
  9. Garmur

    Garmur Stabsgefreiter

    Messages:
    173
    Location:
    Київ
    Я підозрюю камрад говорив наступне: фурнітура річ індивідуальна, просунутість користувача не має кореляції з тим, яку фурнітуру на гвинтівці він використовує.
    Від себе скажу, що мені комфортніше працювати з класичним магпулівським CTRом і руків‘ям з кутом наближеним до мілспеківського, аніж з комплектом який пропонує заводський дд
     
    Alazar likes this.
  10. kajaba

    kajaba Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    ?
    Корреляционная зависимость навыка и фурнитуры тут огромная.
    Ладно. Оставим эту тему, пока ей тут не место.
     
    Yuber likes this.
  11. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    71
    Messages:
    1,172
    Поміняв Магпул на ДД. Причина - завеликий люфт прикладу, гострі краї в місці переходу руків'я у захисну скобу гачка.
    Зі всіма цими завданнями ДД впорався на відмінно. Переживав що гумові накладки від масла (при змащуванні зброї) почнуть киснути і руйнуватись... але ні - вже більше пів року політ нормальний.
    А на рахунок розміру руки - думаю ви праві. Я про це не думав якось. Але мені дійсно дуже комфортно так як кисть руки невелика.
     
  12. Garmur

    Garmur Stabsgefreiter

    Messages:
    173
    Location:
    Київ
    Кольт собаку з‘їли на держ контрактах і мілспек гвинтівці. Там буде мінімум «іновацій», але якісна робота і підгонка доведена до своєрідного ідеалу.
    Пофки мають різноманітні, хай і невеликі, зміни, які працюють не завжди краще, з гіршою підгонкою і якістю виконання.
    Звісно, наголошую, що «гірша якість виконання» тут відносно сабжа, різноманітні даймондбеки або вуду пофкам і в якості підставки не годяться.
     
    Gutsul Metal and Yuber like this.
  13. kajaba

    kajaba Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Фишка ручки ДД в том, что, имея более прямой угол наклона, она позволяет не напрягать запястье, располагая кисть в более природном положении. Это, в свою очередь, позитивно влияет на обработку спуска.
    Чем короче приклад, тем легче и надёжнее (более повторяемо) происходит выкладывание оружия с последующим получением картинки прицела.
    Если стрелок использует плейткерриер, то длина приклада должна быть как можно короче, просто потому, что длинный приклад мешает быстро получить картинку прицела.
    Потому ДД, будучи глубоко "в теме" в вопросах эргономики оружия, и делает именно такой приклад и именно такую пистолетную ручку, в которой, к тому же, выражена забота о среднем пальце клиента)
    Потому ДД на сегодняшний день по фурнитуре - очень хороший вариант.
     
    5.45, Dacenko-80, Умка and 5 others like this.
  14. Dacenko-80

    Dacenko-80 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    33
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    71
    Messages:
    1,172
    Ну от часто чую всяке гуано в сторону DiamondBack. Маю таку річ. Якщо відкинути всяку там фурнітуру, то.... а шо з нею не так? Стріляє гарно. Вже за 2000 перевалив - жодної серйозної проблеми. Чисто по механіці - поміняв буфер, бо старий розвалився. ну... це ж нормально що певні запчатсини зношуються. Що такого поганого в тому даймондбеку? По суті це ствол і затворна коробка.
     
    Yuber and Z@noZ@ like this.
  15. Garmur

    Garmur Stabsgefreiter

    Messages:
    173
    Location:
    Київ
    Глобально нічого поганого в ній немає, це звичайна бюджетна арка. В контексті конкретної розмови, не вдаючись в деталі, якість виробництва та підгонки запчастин у дбшки нижча за пофки, суттєво нижча за кольт або дд.
     
  16. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,264
    Location:
    UA
    Ні, не нормально, що на 2000 розвалився буфер.
    В нормальному карабіні він взагалі ніколи не розвалиться.
    А ще в дБ лускають болти, буває, що навіть на 3х тисячах.
     
  17. Romych

    Romych Oberleutnant

    Messages:
    1,947
    Location:
    Київ
    А як Вуду, якщо з ДБ порівнювати?
     
  18. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Messages:
    3,500
    Location:
    Україна
    На буфері ДБ15 за тищ 5 просто поліуретановий наконечник трохи покоцався
     
  19. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,264
    Location:
    UA
    Якщо буфер якісний, він має служити довше, ніж ствол. Це не перший випадок, коли я чую про руйнування буферу на дБ. Судячи по всьому, як і в інших випадках, проблема в овергазі.
     
    Z@noZ@ and Yuber like this.
  20. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    1,134
    Location:
    Украина
    Имею некоторое количество знакомых американцев. Все как раз относятся к кольту, как к г. и именно из за гос контрактов, на которых он сидел, и из-за этого не заботился о качестве. Кстати именно поэтому гос контракты и потерял. К примеру у них Кольты есть по 300 баксов.

    А можно подробней, чем он вам не правится ПОФ Это у нас он стит кучу денег а в США 1000-1500.
     
  21. Garmur

    Garmur Stabsgefreiter

    Messages:
    173
    Location:
    Київ
    Б/у може бути хоч і по 100 баксів, нового Кольта від виробника за такі гроші в бургерленді не візьмеш.
    В питання розподілення держконтрактів у штатах лізти не хочу в принципі, це знатна кормушка зі своїм мікрокосмом в якому мені взападло розбиратись.
     
  22. Bawowna

    Bawowna Obergefreiter

    Messages:
    88
    Цікаво, як форум маніпулює фразою "бюджетна арка", вуду - бюджетна, дб-15 бюджетна, севедж - бюджетна, спрінгфілд Віктор - бюджетна, поф - бюджетна. Хотілося б дізнатись, що таке не бюджетна арка, а вже середньої, нормальної якості? Які характеристики виходу із зони бюджетної?)
     
    orange_sail and trainee like this.
  23. trainee

    trainee Hauptmann

    Messages:
    2,417
    Location:
    Land of Living Skies
    Нема.
    Є бюджет, і є ТОП :smile_6:
     
  24. Garmur

    Garmur Stabsgefreiter

    Messages:
    173
    Location:
    Київ
    ЛМТ або КАС як клеймо виробника для виходу з категорії бюджетності :)
     
  25. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Messages:
    2,264
    Location:
    UA
    Поф має погану славу в тій самій Америці, як виробник, який робить г і забиває на покупця з його проблемами.
    https://www.snipershide.com/shooting/threads/pof-and-my-incredibly-disappointing-experience.6945043/
    Починали вони добре, мали славу інноваторів. А потім мали судові патентні тяганини за використання чужої інтелектуальної власності, втратили багато грошей, почали економити, використовувати неякісні комплектуючі, не вірішувати гарантійні випадки...
    Наскільки пам'ятаю, почалося десь з часів появи серії пурітан.
    Зараз вирішив погуглити, може виправились.
    Погуглив, схоже ні, так і роблять, як вже звикли
    https://www.snipershide.com/shooting/threads/pof-and-lack-of-qc.7090076/
     
    Last edited: Mar 29, 2023
    Garmur, Serhiygr and Unnamed Player like this.
  26. Yuber

    Yuber Leutnant

    Messages:
    6,287
    Location:
    г.Днепр
    Навіщо? Ця тема про вибір саме бюджетної Арки!
     
    AlexVel likes this.