На поле танки подрывали.....Потери бронетехники кацапов

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем Vitaliyj, 25 тра 2022.

  1. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
    Ну взяли Т 90 завернули башню назад и все думают что это новая вундервафля?
     
  2. Цікаві лоти

    1. 2E MAVKA 2 GREEN — це професійний тридіапазонний активний підсилювач сигналу, створений для стабільн...
      15000 грн.
    2. По фото Фюзеляж + передавач з одного з крил
      9499 грн.
    3. Фпв наче як 13 дюймів, під оптику, з тепловізійною камерою caddx eclipse, працездатність невідома, м...
      6000 грн.
    4. Дпон по всей видимости новий
      4000 грн.
    5. Ящик з під мавіка
      2000 грн.
  3. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.972
    Адреса:
    Украина
    Ph@ntom, von Goltz та Alex Richter подобається це.
  4. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.979
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...наша БРДМ-2 із блоком УБ-32-57 ,
    (мабуть затрофеєна кацапами у перші дні )
    монтування цієї "балалайки" має сенс тільки тоді, коли достатньо 57-мм НУРС-ів !
    (і лежать вони недалечко).
    Це не лайф-хАк, це все вже було...
    :rolleyes:
     
  6. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.972
    Адреса:
    Украина
    Модернізована БРДМ-2Л1
     
    Кайзеровский офицер та A10A подобається це.
  7. Vasyl Wolf

    Vasyl Wolf Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.399
    Адреса:
    Львів Украина
  8. Vitaliyj

    Vitaliyj Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.852
    Адреса:
    м.Черкаси Україна
    Cматрі чо тварят! Прілєтєл бєспілотнік.. танкі без башкі..

     
    Ph@ntom, santer1, RIHARD 77 та 9 іншим подобається це.
  9. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.972
    Адреса:
    Украина
    Так той свинособака каже, що вони позачергово заступили на чергування, щоб замінити знищені машини.
    Ну тепер можно їх вичислити де вони стоять і зробити дубль два.
     
    Боб67, Ph@ntom, RIHARD 77 та 4 іншим подобається це.
  10. fibrilator

    fibrilator Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Харків
  11. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Ненька. Portae caelestis.
  12. Vitaliyj

    Vitaliyj Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.852
    Адреса:
    м.Черкаси Україна
     
    Ph@ntom, moranno, ДВ762 та 3 іншим подобається це.
  13. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.972
    Адреса:
    Украина
    Так чего же таким образом добились российские танко... танкорасконсерваторы, назовём их так?

    Добились вони одного - масовості.
    Якщо вони відновлять 800 шт Т-62, то щоб їх знищити треба буде колосальну кількість ПТРК задіяти.
    На те і розрахунок - в першому ешелоні підуть старі Т-62. Вони виснажуть наші ПТ засоби . А потім підуть більш сучасні машини.
    Так робив ще С. Хусейн.
    Коли в 1991 році перед наступом коаліції він в першому ешелоні оборони поставив дивізії озброєні застарілити танками Т-54, Т-55, Т-59.
    А в резерві була Республіканська гвардія На Т-72. Дивізії Тавалькана, Хамурапі.
     
    something, Ph@ntom, antsu88 та 5 іншим подобається це.
  14. Vitaliyj

    Vitaliyj Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.852
    Адреса:
    м.Черкаси Україна
    уцілілий член екіпажу БМП, намагається вибратися з палаючої машини
    як він вижив взагалі? повезло

     
    Ph@ntom, antsu88, Unnamed Player та 5 іншим подобається це.
  15. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    У кацапів нема важких БПМ по сей день. Цікаво на наші M2 «Бредлі» в роботі подивитися проти хламу. Досвід війни в Іраку? Чи щось інше буде...
     
  16. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    Сообщение в канале «War Zone ✙»:
     
    von Goltz, Ph@ntom, KGV.007 та 8 іншим подобається це.
  17. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    53.486
    Адреса:
    Коростень Украина
    БТР-50 2nd edition
    Андрій Харук


    В інтернеті з'явилось перше якісне фото "реанімованого" козломордими мастєровими антикварного бронетранспортера БТР-50, про який ми писали трошки раніше. Воно дозволяє визначити модифікацію цієї машини. Це, власне, і не бронетранспортер, а командно-штабна машина БТР-50ПУ, створена на базі варіанту БТР-50ПК (з дахом, на відміну від базового БТР-50П). Візуально КШМ відрізняється від БТР-50ПК наявністю не одного, а двох еркерів в передній частині. На БТР-50ПК еркер тільки один - ліворуч по ходу машини. У ньому розміщується командир БТР. Механік-водій сидить по центру, а праворуч від нього - командир десанту. В БТР-50ПУ на місці командира десанту знаходиться штурман (так, саме так називалась ця посада - штурман командно-штабної машини! :) ). Ось для нього і зробили ще один еркер.
    Ідея використати БТР-50ПУ за прямим призначенням - відверто маразматична (хоча... від лаптєногих можна усього чекати) - його обладнання (три звичайні радіостанції, радіорелейна станція, телефонний комутатор...) безнадійно застаріле. Вочевидь, їх збираються використовувати саме як бронетранспортери, на полі бою. На користь такого припущення - монтаж над командирським люком нової турелі під 12,7-мм кулемет "Корд" (або НСВТ-12,7). А що обдертий і непофарбований - фігня, все одно на полі бою довго не протягне. Навішо витрачати фарбу? :)))
     

    Images:

    БТР-50ПУ.jpg
    Ph@ntom, ДВ762 та Кайзеровский офицер подобається це.
  18. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.972
    Адреса:
    Украина
    А рулон туалетного паперу на надгусенічній полиці - то щоб не страшно було. Входе в комплект модернізації?
     
    Володимир(Amilkar), romul, Luftwaffen та 2 іншим подобається це.
  19. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.972
    Адреса:
    Украина
    Може вони таке хочуть зробити. Це була тема у Муромтепловозу.

    [​IMG]
     
  20. ponab

    ponab Moderator

    Повідомлення:
    53.486
    Адреса:
    Коростень Украина
    Ага, ага це ж потрібно сильно голову ламати, да і довго затратно. А так кріплення до кулемету приварив і гут, план виконав і гроші зекономлені вкрав. Хто буде їх рахувати коли бтр згорів.
     
    Ph@ntom, ДВ762 та Кайзеровский офицер подобається це.
  21. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    А Тигри що скінчилися?
     
    A10A подобається це.
  22. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.972
    Адреса:
    Украина
    Хто був зараз в Луганскій обл, той знає, що Тигри там не пройдуть.
    Там таке болото, що гуски застряють.
     
    Боб67, von Goltz, Ph@ntom та ще 1-му подобається це.
  23. Alexandr167

    Alexandr167 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    12.972
    Адреса:
    Украина
     
    Боб67, Камча, von Goltz та 5 іншим подобається це.
  24. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Хорошо горят
     
    Столетов, von Goltz, Vitaliyj та 12 іншим подобається це.
  25. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Повідомлення:
    36.613
    Адреса:
    Festungskommandantur Libau
  26. Vitaliyj

    Vitaliyj Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.852
    Адреса:
    м.Черкаси Україна
    На російських танках Т-90М виявили апаратуру з маркуванням ФСБ. Такі позначки були знайдені не тільки на цілих агрегатах, а навіть на мікросхемах озброєння, повідомляє Military Media Center. Спеціалісти Центру припускають, що подібне "таврування" має політичні мотиви: ФСБ не довіряє військовій верхівці Росії, й через те ці прилади проходять додаткові перевірки спецслужбою.