Проблемы в работе форума

Тема у розділі 'Питання по роботі форуму REIBERT', створена користувачем Artem, 10 січ 2008.

  1. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Спробуйте почистити кеш в браузері та перезавантажити його.
     
    malyk подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    2. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна. В лоті 1шт.
      350 грн.
    4. Ложевая пружина, клеймо молоток , есть корозия на цилиндрическом штоке. Пересыл лота новой почтой -...
      500 грн.
    5. 400 грн.
  3. Outman

    Outman Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    265
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    551
    Повідомлення:
    2.665
    Адреса:
    м. Дніпро
    У меня тоже почти всегда такое с телефона на андроид , хром версия 107.0.5304.105.
    Наверное надо использовать другой браузер
    Выход
    после того как сделали описание скопировать его , загрузить фото всё пропадет в том числе и фото , тут же вставляете скопированное и загружаете фото. При повторном создании фото не слетают.
    И ещё заметил если при заполненном описании добавить только одно фото то всё остаётся , потом добавлять ещё фото.
     
    pinair та borik подобається це.
  4. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
    Почистив кеш,все гуд.
     
    Outman та Artem подобається це.
  5. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    49
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.227
    Адреса:
    OSTWALL
    Ничего не понял... В отслеживаемых лотах появилось дикое количество даже тех, за которыми перестал следить. Утром было 7, а сейчас 27 ????
     
  6. 19Бродяга72

    19Бродяга72 Oberfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1585
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3.187
    Повідомлення:
    638
    Адреса:
    Полтавщина
    и лот выставить невозможно,когда выбераешь категорию открывается только монты и боны.
    Больше нет.
     
    Amoralov, free person та Штурм подобається це.
  7. free person

    free person Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    199
    Лоти
      на продажу:
    143
      продані:
    570
    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Ми з України
    Доброго вечора. Не можливо створити новий лот, навіть вибрати розділ для лоту.
     

    Images:

    IMG-3527.jpg
    19Бродяга72 подобається це.
  8. Горбунков SS

    Горбунков SS Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    429
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    939
    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Місто героїв.
    Така ж сама історія , неможливо створити лот((( одна рубрика "монети і бони "
     
    free person подобається це.
  9. Bassa_Sababa

    Bassa_Sababa Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    354
    Лоти
      на продажу:
    1.087
      продані:
    1.253
    Повідомлення:
    35
    Адреса:
    г. Че
    Така ж сама історія , неможливо створити лот((( одна рубрика "монети і бони "
     
    Otryta, pinair, free person та 2 іншим подобається це.
  10. Змей 7

    Змей 7 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    536
    Лоти
      на продажу:
    67
      продані:
    1.352
    Повідомлення:
    659
    Адреса:
    УкраЇна
    Чому у мене з'явились лоти у відслідковувані які я не позначав?
     
    lesorion та Amoralov подобається це.
  11. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Аналогічно
     
    Bassa_Sababa подобається це.
  12. free person

    free person Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    199
    Лоти
      на продажу:
    143
      продані:
    570
    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Ми з України
    Чистив все одно не виходить створити новий лот. З повагою.
     
    Bassa_Sababa та Amoralov подобається це.
  13. Amoralov

    Amoralov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    99
    Лоти
      на продажу:
    23
      продані:
    196
    Повідомлення:
    3.852
    Не могу создать лот на аукционе.При выборе категории,выскакивает монеты и боны и все,на этом стоп.Появились неизвестные мне темы в моих отслеживаемых.......
     
    free person подобається це.
  14. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    І з тел і з ноута не створює лот. Причина як і в колеги вище.
     
    free person та Bassa_Sababa подобається це.
  15. Amoralov

    Amoralov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    99
    Лоти
      на продажу:
    23
      продані:
    196
    Повідомлення:
    3.852
    Ждём каких либо пояснений от администрации,выставление лотов,до сих пор не работает.Народ хочет знать,что,к чему......
     
    free person та Bassa_Sababa подобається це.
  16. marlboro-cv

    marlboro-cv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Чернівці

    я не знаю в чому може бути проблема, перевірив на 3х девайсах, на компі також все нормально. Який у вас девайс, і який браузер. Пробували скидати кешь ?
     
    Bassa_Sababa подобається це.
  17. marlboro-cv

    marlboro-cv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Чернівці
    перезалив файли, спробуйте зараз
     
    Bassa_Sababa подобається це.
  18. Amoralov

    Amoralov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    99
    Лоти
      на продажу:
    23
      продані:
    196
    Повідомлення:
    3.852
    Проблема осталась.Девайс телефон redmi5,google
     
    liman подобається це.
  19. marlboro-cv

    marlboro-cv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Чернівці
    тільки що залив нові файли, спробуйте
     
  20. marlboro-cv

    marlboro-cv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    296
    Адреса:
    Чернівці
    Використовуйте новий варіант відображення лотів. у ньому проблем немає. Старий варіант немає нових фішок і не майже не підтримується. Проблему вирішив
     
    Artem та liman подобається це.
  21. lesorion

    lesorion Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    81
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    138
    Повідомлення:
    650
    Вже працює і в старому варіанті відображення лотів
     
    Artem подобається це.
  22. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.849
    Адреса:
    Украина
    Знов всі фото надвеликі, такі що не можно загрузити ...
     
    Лорд Грегори подобається це.
  23. free person

    free person Gefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    199
    Лоти
      на продажу:
    143
      продані:
    570
    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Ми з України
    Знову не можна створити новий лот.
     
  24. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.849
    Адреса:
    Украина
    Фото все ще не грузятся....
     
  25. borik

    borik Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1661
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    3.638
    Повідомлення:
    9.059
    Сейчас сюда пробовал загрузить, без проблем небольшое -300 кБ
    Фото 10 МБ. не загрузилось.Пишет - " слишком большой файл для обработки сервером" :(
     
    Unnamed Player подобається це.
  26. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.849
    Адреса:
    Украина
    8.85 Мб
     
    borik подобається це.