Добрый день, есть такой вот ремень , предполагаю , что ркка.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Marozzman, 13 гру 2022.

Статус теми:
Закрита.
  1. Marozzman

    Marozzman Oberschütze

    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Одесская область
    Добрый день, предполагаю что это ркка , буду признателен , если поделитесь своим мнением . С уважением
     

    Images:

    B45922DA-F960-4672-817E-4E786E8EC7B8.jpeg
    E6E07905-BB1A-49AD-A4A8-83525FCBE8F7.jpeg
    C80FC314-DA37-447B-B1BA-6484D08E9B5F.jpeg
    2C65B2CE-5EBC-45FF-9978-8EA8957ED005.jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. Колодка: М'ясо.
      600 грн.
    2. Распродажа коллекции старого фалериста Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и...
      1400 грн.
    3. WHW - свастика.
      100 грн.
    4. Оригінал.1940 рік. Рідна стрічка,рідний футляр. Повний комплект. Хатнього зберігання. Все в ідеально...
      985 грн.
    5. 3 значка "День Труда 1 Мая" 1934-35-36 г.г. Значки - в отличном состоянии, все - клейменые...
      2222 грн.
  3. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.433
    Адреса:
    Вільна Україна
    Останнє редагування: 13 гру 2022
    кучукаю, hohol579, Prado та ще 1-му подобається це.
  4. Barbaron

    Barbaron Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    705
    Адреса:
    г. Киев
    Достаточно похоже. Клейма такого не видел, но исключать нельзя.
    Накатка похожа на репарационные немецкие вещи.
     
    nazgyll, HellHound та Marozzman подобається це.
  5. Marozzman

    Marozzman Oberschütze

    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Одесская область
    Спасибі за ваш відгук
     
Статус теми:
Закрита.