Придбання другого ствола та НДЕКЦ

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем Артём Бальсанко, 1 гру 2022.

  1. Артём Бальсанко

    Артём Бальсанко Schütze

    Повідомлення:
    26
    Вітаю,
    Товариші по зброї, треба вашої поради. Планую придбати другий ствол, арку для дружини, кажуть, що в Ібісі (планую там брати вуду), видать стріляні гільзи та якикусь довідку про відстріл. Таке питання до тих кто стикався, чи канає цей папірець та гільзи і з ними можна відразу йти до дозвільної, чи треба все таки на відстріл?
     
    Vasco подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Рукоять-упор Strike Industries LINK Hand Stop Kit M-Lok/KeyMod - модульное решение, состоящее из трё...
      1200 грн.
    2. Глушник АК 7,62. Різьба 14×1 ліва. Газорозгружений.
      1250 грн.
    3. Пластикова накладка цівки Ак74
      100 грн.
    4. Цівка, думаю що для страйкбольного автомата.Якість хороша полімерний пластик. Верхньої частини немає...
      1500 грн.
    5. Полімерний приклад на мосін. Виробництво сша. Куплений в сша, стан новий
      3000 грн.
  3. Kievliv

    Kievliv Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    50
    Повідомлення:
    706
    Адреса:
    Киев
    Брал в Ибисе Рем. Дали такой пакет и бамажку. С ней в разрешиловку припёрся и с половинкой зелёнки сдал. И фьсьооо. Уссё проканало. Припёр с собой ствол так они на него даже не взглянули. Сказали, шо он им и нафиг не нужен.
     
    ViktorKux, Vasco та Otryta подобається це.
  4. Артём Бальсанко

    Артём Бальсанко Schütze

    Повідомлення:
    26
    Дякую друже, спробуємо так)
    Потім відпишусь, як воно зараз.
     
    Vasco та Kievliv подобається це.
  5. Артём Бальсанко

    Артём Бальсанко Schütze

    Повідомлення:
    26
    Вітаю,
    Пройшов НДКЕЦ, відстрілювали незважаючи на доки від Ібіса, прочиною озвучили, що в пакетику було лише дві кулі на гільзи.
    Тому після того як забрали, раджу їхати займати чергу, в Дніпрі була велика. Дуже багато хто приїхав з інших міст.
     
  6. trainee

    trainee Hauptmann

    Повідомлення:
    2.422
    Адреса:
    Land of Living Skies
    У пакетах тільки гільзи. Куль не повинно бути.
     
  7. Артём Бальсанко

    Артём Бальсанко Schütze

    Повідомлення:
    26
    В акті від Ібіса було вказано, що гільзи та кулі :smile_8: