Будёновка копия ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем West221, 16 жов 2022.

  1. West221

    West221 Obergefreiter

    Повідомлення:
    97
    Адреса:
    Киев
    Здравствуйте Камрады подскажите пожалуйста оригинал или копия заранее благодарю
     

    Images:

    64A86627-BEEE-4FED-8479-1619971B8187.jpeg
    6DF97323-873B-4FB2-B4CF-05790A996931.jpeg
    FF13E3BB-5F89-4A2C-8C99-032E6A2AC8EB.jpeg
    35CD27CC-6A3B-4B0B-BE53-BA58E1C9BF2F.jpeg
    Иван Скрипник та Bangalor подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Б/У, имеется небольшая трещина у переднего наконечника.
      200 грн.
    2. (в наявності 8 шт.)
      Новий
      25 грн.
    3. Комплект ранних ложевых колец на гранёнку обр. 30г. с открытой мушкой, начала 30х годов. Редко встр...
      2500 грн.
    4. (в наявності 8 шт.)
      Нові, безномерні Є номерні
      1200 грн.
    5. (в наявності 21 шт.)
      Состояние 98 из 100; Тула; Оригинал
      330 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.427
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Сувенір.
    З повагою,
     
    Мансур Львович, Gregson та TarASha подобається це.
  4. Barbaron

    Barbaron Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    705
    Адреса:
    г. Киев
    Очень грубо пошита, из послевоенного шинельного сукна.
     
    Иван Скрипник та West221 подобається це.
  5. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Для бані.
    Або для кацапськоно кіно в дусі міхалкова.
    Але це то саме , шо для бані.
     
    Oprishok, Мансур Львович, ejnalej та 3 іншим подобається це.
  6. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    3.488
    Адреса:
    Бурштинштадт
    Саме так. В мене подібна колись була для бані
     
    D-day подобається це.