Шапка фліс, NSN 8405-01-524-2671

Тема у розділі 'Головні убори', створена користувачем Alexs90, 12 вер 2022.

Статус теми:
Закрита.
  1. Продавец Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Повідомлення:
    428
    Є можливість замовити такі шапки з US. US MILITARY , POLARTEC MICRO FLEECE, BLACK. Один розмір, колір тільки чорний. Нові, контракт, орігінал. Формується колективне замовлення, але не менше 4шт. Якщо є бажаючі долучитися, прошу. Тоді буде сенс замовляти. Ціна з доставкою в Україну буде 650грн. за одну шапку. По Україні пересил замовнику за його кошт НП. Передоплата 100% на карту Приватбанку. Зазвичай близько 14 днів з моменту придбання товар у мене. Є декілька днів щоб долучитися. З повагою. Моя подібна тема. https://reibert.info/threads/shapka-xgo-phase-3-fr.1360021/#post-15142858. Screenshot_2022-09-12-12-42-49-88_260528048de7f2f358f0056f785be619.jpg IMG_20220912_124325.jpg IMG_20220912_124339.jpg IMG_20220912_124359.jpg IMG_20220912_124416.jpg
     
    Останнє редагування: 12 вер 2022
    MrSmith та Dentist подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. бафф трекінговий логотип Hirsch privatbrauerbi seit 1782,можна використовувати,як маску для захисту...
      40 грн.
    2. (в наявності 18 шт.)
      Москітна антимоскітна сітка Стан: нова
      120 грн.
    3. шапка армии австрии.зимняя теплая.на заклепках снизу. размер - 55 по бирке.реально - 57.
      70 грн.
    4. "Пуштунка" и шемаг одним комплектом. Предметы новые, привезены из Пакиста...
      900 грн.
    5. Шляпа охотника р. 58. Англия. Б.у в очень хорошем состоянии. Капелюх мисливця для полювання.
      550 грн.
  3. gafin_84

    gafin_84 Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    683
    Яб заказав
     
    Alexs90 подобається це.
  4. mzhenya

    mzhenya Feldwebel Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    1.283
    сорри продавцу но скажу.брал таку ю же шапченку и прошу учесть она безразмерная даже на мой размер башки 61 она огромная как ведро . и тонюсенькая просто очень тонкая .имхо .
     
  5. Продавец Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Повідомлення:
    428
    Да без проблем. Будут желающие -закуплю. Все максимально открыто и прозрачно.
     
    Останнє редагування: 12 вер 2022
  6. gafin_84

    gafin_84 Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    683
    Шапочка супер, юзаю на службе такую 4 сезон)))
     
    Alexs90 подобається це.
  7. Продавец Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Повідомлення:
    428
    Вибачте, але прийдеться відмінити закупівлю. Ви один бажаючий. Якщо купувати одну, ціна вийде зовсім не адекватна. З повагою!
     
Статус теми:
Закрита.