Фляга Хлебниковъ

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем User77, 3 сер 2022.

  1. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5038
    Лоти
      на продажу:
    112
      продані:
    9.700
    Повідомлення:
    5.717
    Вітаю, підкажіть будь ласка по рокам такої фляги. Матеріал латунь. Я так розумію громадянський варіант
    Наперед вдячний
     

    Images:

    IMG-0937081a0d422e606d875ef98b89328f-V.jpg
    IMG-440b936a0a893016760c3e77be29517f-V.jpg
    IMG-2cb1be332742f50174f4a6b7d51f0fd3-V.jpg
    IMG-1e1c8fc679bbaa4b0a89d7097d995593-V.jpg
    IMG-c61ce765e02634dc056c61f49fba1042-V.jpg
    IMG-190af3173ce5aa2bd304fad38641eb0c-V.jpg
    IMG-0ce04e6b046f6f89e56275dba803d8af-V.jpg
    IMG-f581d6ddb4a772532846520885fab3b9-V.jpg
    IMG-5545db4ba12695c45e4da65cb23be94e-V.jpg
    IMG-e5a30e6032f62f99d68026e6bcee628f-V.jpg
    IMG-94619a71fb453a0f4f71e9605154f95b-V.jpg
    IMG-c834e051c99edf7641970c706b312ddc-V.jpg
    IMG-788897f010e29bf419de3e21082a7d6e-V.jpg
    IMG-137bb3ee89e46daa286b54a7ccc97cd6-V.jpg
    IMG-f8cc94fb1846475fbcdaed9865de8836-V.jpg
    IMG-2072cb31953631b6faef2deae5e8f263-V.jpg
    IMG-6c985a4dded47dc98f52b5cb7d9803a4-V.jpg
    IMG-70401a31b3cb45d217ef349f023b578a-V.jpg
    IMG-023a479cf898e9e6a47a2ff043254d92-V.jpg
    IMG-f518fb45c0d0ddf1d9c7e515349bcaec-V.jpg
    valerka, Edles, Woldemar M. та 6 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ключ з села під Черкасами, функціональний, в непоганому стані, вага 1.6 кг. За словами власника прад...
      1000 грн.
    2. Бинокль старовинний військовий виробництва Франціі Робочий стан. Зображення чисте, але лінзи треба ч...
      680 грн.
    3. Бронещит піхотний часів Першої Світової війни Німеччина. Розміри 60 см х 45 см.
      3200 грн.
    4. Антуражний предмет! Німецький бінокль. Бадьорий коп, був в кофрі, але він посипався…. Решта на фото...
      1000 грн.
    5. Немецкий подсумок для БК к Маузеру. Сохран хорош, кожа мягкая. Присутствуют клейма и штампы.
      3200 грн.
  3. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    785
    Лоти
      на продажу:
    797
      продані:
    1.796
    Повідомлення:
    1.942
    Адреса:
    Днепропетровск
  4. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    Самий шо є військовий. Ерзац РІА. Нечаста знахідка, вітаю!
     
    valerka, Bangalor, duke6kirill та 3 іншим подобається це.
  5. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5038
    Лоти
      на продажу:
    112
      продані:
    9.700
    Повідомлення:
    5.717
  6. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    785
    Лоти
      на продажу:
    797
      продані:
    1.796
    Повідомлення:
    1.942
    Адреса:
    Днепропетровск
    Россия
    Фляги РИА
    ...
    Стальная фляга, производства акционерного общества "Товарищество Хлебников И.П., сыновья и К°", производившего фляги в период Первой мировой войны и существовавшего до 24 июня 1917 года.
    ...
    Также существовали разновидности этой модели с корпусом из латуни:
    ...

     
    Gregson, Мансур Львович, duke6kirill та 2 іншим подобається це.
  7. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.006
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Не просто не часта а дуже рідкісна.:smile_12:
    Тут я проходів по продажу не бачив.
     
    valerka та Мансур Львович подобається це.
  8. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.006
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Буде тут на ауці?
     
  9. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.676
    Адреса:
    Южные степи
    Приветствую. Ну кто ищет, тот всегда найдет. И вполне успешно по сегодняшним временам продаст или купит. Причем не прошло и двух недель.Не Райбертом же единым. До войны в прошлом году (начало осени) был проход за 1800 с копейками. А год назад, весной, 2280 грн если не ошибаюсь. И все не здесь.
    upload_2022-8-3_23-18-12.png
    на сегодняшний день рост курса валют к гривне обратно пропорционален спросу и цене). Не советую продавать в ближайшие лет 5.
     
    valerka, TarASha, Bangalor та 3 іншим подобається це.
  10. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.006
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Так я ж і написав, що на Райберті проходів не бачив.
    А фіолєтовий для мене не показник з його цінами і розгонами.
    Райберт для мене основний.
     
    TarASha, Bangalor та User77 подобається це.
  11. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    І нажаль, зараз ситуація ще гірше. Тут мені люди хотіли подякувать, то ж три лоти, і всі прийшлось тащить з фіолетового :( Добре хоч на закупи для хлопців та дівчат (ну, зрозуміло яких :) ) ходжу сюди, бо є іноді рідкісні ніштяки, яких й за кордоном фіг знайдеш.
     
    Bangalor, Oprishok та User77 подобається це.
  12. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.676
    Адреса:
    Южные степи
    не сочтите за обиду, но это примерно как на международном экономическом форуме представитель Никарагуа скажет - "не люблю я эту Америку с ее понтами и гонкой за гешефтом - для меня она не показатель! не то, что Венесуэла!")) Потому и не видели тут) Сравнивать нужно везде и прежде всего с лидерами рынка. И ориентироваться на ведущие площадки, учитывая то, что Райберт - узконаправленная площадка с гораздо меньшим кол-вом пользователей - ну вот такой он "товар" - это данность. Многократно меньше. А все коллекционеры и тут и там присутствуют. Если конечно они серьезно подходят к делу. Что-то выставляется там чаще, что-то здесь. И неадекватных или выбивающихся из общего строя продаж достаточно везде. И тут обе площадки хороши. Остальное - просто личные предпочтения админки или глупые обиды (и такие товарищи есть). А обижаться на площадки глупо - как у нас говорят - "на обиженных воду возят").
    В общем - кто ищет, тот всегда (почти) найдет. рано или поздно. Так или иначе. Главное работать над этим.
     
    SPupkin, Александр Шахов та Oprishok подобається це.
  13. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5038
    Лоти
      на продажу:
    112
      продані:
    9.700
    Повідомлення:
    5.717
    valerka подобається це.