От чего пуля ? (современное)

Тема у розділі 'Кулі та гільзи', створена користувачем Кельт, 18 лип 2022.

  1. Кельт

    Кельт Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    32
    Повідомлення:
    7.987
    Адреса:
    южные степи
    Всех приветствую, просьба определить....
    Найдена в разбитой МТЛБ "друзей наших меньших"...
    Фото только такие....
    Всем Спасибо!
     

    Images:

    IMG-56cd8d4dff3d1c009520bd647458fec7-V.jpg
    IMG-a83b66d3c1e8ce3b1f70b186407cdd41-V.jpg
    IMG-b774c15db16015675876c91b0b322f90-V.jpg
    IMG-433d0d2ac8fb1b667a3584a17324121e-V.jpg
    Останнє редагування: 18 лип 2022
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 254 шт.)
      ММГ 7.62х39 .Все стреляное.Пуля сидит плотно (впресована в обжатую гильзу).Макет в размере.
      17 грн.
    2. (в наявності 96 шт.)
      ММГ.Гильза латунь…Пуля стреляна сидит плотно.Вставлена в обжатую гильзу.Все в размере
      25 грн.
    3. ММГ навчальних куль ЗУ23, розібрані макети, у кожному вздовж гільзи встановлений довгий болт для міц...
      3000 грн.
    4. (в наявності 80 шт.)
      макети.гильза стреляна.пуля не стреляна. пуля впресована в обжатую гильзу.в размере
      18 грн.
    5. 450 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.984
    Адреса:
    Київ, Україна
    скорее всего :
    сердечник 12,7-мм пули БЗТ-44 (...на мтлб стАвился, кацапами...)
    :smile_8:
     

    Images:

    bronebojno-zazhigatelno-trassiruyushchyaya-pulya-patrona-12-7-bzt-44.jpg
    Bangalor, dmitv, Dimonhig та 4 іншим подобається це.