Газбак

Dieses Thema im Forum "Реставрація знахідок" wurde erstellt von Чародій, 8. Juni 2022.

  1. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Доброго дня. Металл дуже міцний, біленьке то хоз мило. Буде толк з щавелькою? Або краще реставрація? З повагою!
    зображення_viber_2022-06-08_19-09-48-907.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-123.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-292.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-416.jpg зображення_viber_2022-06-08_19-09-49-572.jpg
     
  2. Интересные лоты

    1. Копано в болоті.
      125 грн.
    2. Лента MG-34 MG-42, на 50+ патронов Отправка по полной предоплате или оплате доставки в обе стороны...
      700 грн.
    3. Ящик МГ з чорного кріпкого металу, містами є залишки фарби з прийомки металу Свищів нема
      800 грн.
    4. Короб патронів МГ 34 знаходиться в хорошому стані без проржавівших дірок, цілий. Не відкривався.
      1000 грн.
    5. Стан по фото. Не сиплеться, не реставрувалась. Довжина близько 80 см, на 50 набоїв. Чудовий оригінал...
      485 грн.
  3. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.601
    Ort:
    Евразия
    Доброго дня. Так как есть дыры, то лучше очистить до голого металла, вварить заплатки, зашпаклевать и покрасить. С ув.
     
  4. Rudolf Ritter

    Rudolf Ritter Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    847
    Ort:
    Донецк
    Добрый день!
    Целиком согласен с ув. камрадом Amadeus - сварочных работ предстоит много, помимо дыр необходимо еще пудреницу искать. Кроме этого непонятно в каком состоянии сама защелка - нервов может съесть массу.

    С Уважением!
     
    Amadeus, ALEKS81 und Чародій gefällt das.
  5. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    19
      проданные:
    32
    Beiträge:
    4.822
    Ort:
    Прилуки
    Дешевше буде в кращому стані знайти. Ніж витратити гроші, час і нерви на його реставрацію.
     
    БЛК, W. Zeiss, Rudolf Ritter und 2 anderen gefällt das.
  6. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Дякую!;)
    Спасибі!:cool:
    Дякую. Так і думав. Замочив у щавельці, потім вже буду дивитися по стану.
    З повагою! Дякую за увагу до теми:beer::beer::beer:
     
    Rudolf Ritter und Amadeus gefällt das.
  7. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    19
      проданные:
    32
    Beiträge:
    4.822
    Ort:
    Прилуки
    Щавелька йому вже не допоможе. Зразу в лимонку, або електроліз. Фарби там не буде.
     
    Чародій gefällt das.
  8. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Дякую, але вже замочив. Так, фарби не було, а от метал дуже гарний. Шпаклівка не знадобиться.
     
    alex-kv und ALEKS81 gefällt das.