Жетон?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Vova777333, 7 чер 2022.

  1. Vova777333

    Vova777333 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    24
    Повідомлення:
    866
    Здравствуйте подскажите пожалуйста что ето такое)Спасибо
     

    Images:

    92A7B931-0026-439A-8458-0AECDEEA5EF3.jpeg
    92F4DF2C-5B16-41B1-BF9D-326CB03E93EB.jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Пружини новоробні,якісні.В лоті 2шт.
      700 грн.
    2. 300 грн.
    3. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    4. 320 грн.
    5. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
  3. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    - рука з якоюсь нерозбірливою кругляшкою. Фото нікудишнє. Зфоткайте на гарному фоні, все лишнє навкруги предмета обріжте і тоді предмет буде крупним планом.
     
    Мансур Львович подобається це.
  4. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса

    В принципе понятно.

    Жетон в честь союза Австро-венгрии и Германии. На одной стороне профили Кайзера Вильгельма и Франца Иосифа. На другой стороне - немецкий и австрийсктй солдаты пожимают друг-другу руки, а сверху надпись Gott Mit Uns.
     
    SergZSK та Мансур Львович подобається це.