Низ ножен

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем User77, 21 тра 2022.

  1. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    115
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717
    Вітаю, підскажіть будь ласка від яких ножен. Матеріал латунь. Наперед вдячний
     

    Images:

    IMG-7920bcac440dea8393b60882504f4217-V.jpg
    IMG-3db1982093c5e2c15f2c28ef53fe34cc-V.jpg
    IMG-b8a4cbb6a4f13ea5b94ccaab24834f08-V.jpg
    IMG-d0d1a95dcee7aacfe5780cb689c78362-V.jpg
    \Lisovik/ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Рідкісна нашивка німецького Гітлерюгенду - Marine-HJ. Екзамен по морських видах спорту Рейху, катего...
      2500 грн.
    2. Знак на погон SS LAH.З недоліків :на торці є свищ, з переду на лицевій стороні(низ правий уголок) ко...
      21991 грн.
    3. Шкіряний комбінезон Кригсмаріне для гарматних розрахунків ППО та іншої палубної артилерії. Повністю...
      3997 грн.
    4. Орел ,нагрудный, офицерский. Ранняя , довоенная модель. Ручное шитье, серебрянная канитель. Цена : 5...
      5400 грн.
    5. Кокарда Люфтваффе. Алюміній. Нульц!
      1600 грн.
  3. Дід Свирид

    Дід Свирид Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.831

    Images:

    russ_combat_Bebut_1.jpg
    Град-1, VitalicBondarchuk1974, zubrik та ще 1-му подобається це.
  4. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.679
    Адреса:
    Южные степи
    Ошибаетесь. Это от тесака, но никак не от бебута.
     
    646dg, Мансур Львович та User77 подобається це.
  5. Дід Свирид

    Дід Свирид Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.831
    Думаете РИ от пехотного тесака образца 1816? У австрияк тоже похожее было на обр.1853? Или иные версии? Для самообразования - пример с картинкой можно?
     
  6. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    115
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717
    Вітаю, а не замилий для тесака?
    В середині залишки деревини
     

    Images:

    IMG_20220522_150202.jpg
    IMG_20220522_150200.jpg
    IMG_20220522_150157.jpg
    IMG_20220522_150153.jpg
    IMG_20220522_150208.jpg
  7. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.679
    Адреса:
    Южные степи
    Тесаков с подобным окончание не менее десятка. У меня нет возможности сейчас искать по сборникам. По размерам конечно это окончание от деревянных ножен скорее не тесака, а ножа, но периодизация точно первая половина 19 века.
     
    Мансур Львович та User77 подобається це.
  8. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Всё-таки от тесака..Могу дать пару фоток, но меня смущают некоторые нюансы..Один из них - думаю, что предмет не полный, а немного обломан..В связи с этим, не хочу давать неверные посылы..
     
    User77 подобається це.