Ответственность по огнестрелу и ХО в Украине и России.

Тема у розділі 'Право і закон', створена користувачем Leut.Horn, 22 гру 2008.

  1. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.249
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Ніж саморобний?
     
    Otryta подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Сабля пмв или период веймарской республики , я думаю что веймар это, вроде как пожарные ил...
      1020 грн.
    2. Оригинальный немецкий окопный нож периода Первой Мировой войны. Офицерский вариант, произведенный фи...
      20000 грн.
    3. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
    4. Штык бучер 1917 , кнопка рабочая
      9300 грн.
    5. Тесак РИА пехотный, солдатский, образца 1848 года. ------- Из личной коллекции. В отличном родном со...
      56500 грн.
  3. Damico

    Damico Schütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Украина
    Да
     
  4. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.249
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Скоріше за все,зареєструвати буде майже не можливо.
     
    Otryta подобається це.
  5. Александр Рагулин 2

    Александр Рагулин 2 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    59
    Питання такого роду. Чи можна використовувати, для зберігання зброї, сейф саморобного виготовлення?
     
  6. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.249
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Так,можна.
     
    Otryta подобається це.
  7. Александр Рагулин 2

    Александр Рагулин 2 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    59
    Дякую
     
    valerka подобається це.
  8. voproshatel2024

    voproshatel2024 Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Ukraine
    Всім доброго дня!

    Ознайомився із темою, подивився різні відгуки, але для себе так і не знайшов відповіді на своє запитання.

    Отже, мені у спадщину дісталась колекція радянських мисливських ножів пк мооір (або пк моор) від діда, який був військовим та більшу частину із них отримав як подарунки від друзів. Лінійка даних ножів доволі різна, і деякі із них прям дуже схожі на ХО.
    Звісно, ніяких документів на дані ножі немає, і я хочу зрозуміти чи взагалі можна зберігати їх вдома не остерігаючись проблем із законом, або чи потрібно щось оформлювати (наприклад експертизу, чи певний дозвіл на колекціонування)?

    Вибачте якщо подібне питання вже виникало і я не знайшов на форумі, але саме за мооіри інформації небагато.

    Буду безмежно вдячний за розʼяснення!
     
  9. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є зараз покарання (кримінальне або адміністративне) за купівлю - продаж окремого "голого" ствола? В ст. 263 не знаходжу терміну "основні чатини зброї", але пам"ятаю, десь це обговорювали.