1. Сьогодні 22.06.2026 о 15-40 до 16-00 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

На війну із власною зброєю

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Billy Phelan, 19 бер 2022.

  1. Billy Phelan

    Billy Phelan Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.042
    Адреса:
    Одесса
    Если пойти в ВСУ на передок, можно взять свой АКМ? Понятно, что там выдадут, но если мне со своим личным приятнее и удобнее, можно ли такое в принципе?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Кастомный . Чех . Нитки в идеале ,резьба 13×1L Деактив сделаю в месте где укажет покупатель .
      8000 грн.
    2. Макет Глок-19,офиціальний ,доки вкомплекте.
      60000 грн.
    3. Очень качественый пластик, литье под давлением .
      3000 грн.
    4. ММГ Револьвера TAURUS model 86 cal. .38 Special,в нержавейке ,деактив на фото согласно законодател...
      45000 грн.
    5. ММГ Револьвера TAURUS model 86 cal. .38 Special деактив на фото согламно законодательстау.Доки в к...
      58000 грн.
  3. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Де будеш брати патрони?
    Я прийшов зі своїм СКС ом, але знайти патронів не зміг. Постачання частини 5,45 та 7,62х54Р.
     
    akms1974, hohol579, Yuber та 3 іншим подобається це.
  4. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.968
    Адреса:
    Kyiv
    Ни разу с тобой не спорю, но те что выдавали добровольцам видел 7х39 и на постах видел 7х39. Может свои взяли, х.з, но видел
     
    akms1974 та Вуди87 подобається це.
  5. Billy Phelan

    Billy Phelan Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.042
    Адреса:
    Одесса
    Странно. У нас в теробороне у всех 7.62 (только водителям ксюхи дают). У ментов тоже (ходил с ними на патрулирование по ночам, у большинства АКМС, у некоторых АКСУ). Более того, слушал разговор двух орков, которые обсуждают, где взять 7.62, чтобы сделать самострел, потому что у них 5.45, а у наших (их тамошних оппонентов) 7.62, чтобы выглядело типа укропы подстрелили.
     
    akms1974, linkin, Yuber та 2 іншим подобається це.
  6. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Тоді бери.
    Я свій СКС відвіз до дому коли видали АК74.
     
    akms1974 та hohol579 подобається це.
  7. Billy Phelan

    Billy Phelan Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.042
    Адреса:
    Одесса
    Цікаво інше; як на це дивиться начальство?
     
    akms1974 подобається це.
  8. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    залежить від конкретного начальства підрозділу.
     
    akms1974, hohol579, Sergey Gibalov та ще 1-му подобається це.
  9. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.433
    Адреса:
    Вільна Україна
    так і є,
    але спочатку ці питання обговорюють с керівництвом.
    ___ +одна одиниця зброї на передку, ніколи не була зайвою.
     
    akms1974, linkin, hohol579 та 4 іншим подобається це.
  10. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.567
    Адреса:
    Україна
    Якщо у вас не снайперський комплекс в 338 або 0,50" ,то не трахайте мозок - вам дадуть нормальну зброю і до неї буде БК.
    В більшості випадків сьогодні рулить ні разу не стрілкотня - нашо тягти свою кочергу на війну? Якщо є власний танк, САУ або РСЗВ - обовязково беріть.
     
    akms1974, Вованыч, Yuber та 4 іншим подобається це.
  11. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Все залежить від підрозділу, зброї та вмінь стрільця.
     
    akms1974, hohol579 та gheka подобається це.
  12. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.968
    Адреса:
    Kyiv
    Офтоп конечно, но с удовольствием поменял бы цинк бпз фмж на камаз на цЕлых колеСах, можно без кунга.
     
    akms1974, PhoenixSVT та Олег Грабовский подобається це.
  13. Sergey Gibalov

    Sergey Gibalov Schütze

    Повідомлення:
    6
    може хтось зможе допомогти. Надибав собі ТеТю, але вона дуже любе маслята, а їх нажаль зараз не "назбираеш" не сезон... Можливо хтось знає де їх шукати"
    Все буде Україна!!!
     
    Останнє редагування: 22 бер 2022
    Олег Грабовский та gheka подобається це.
  14. Sergey Gibalov

    Sergey Gibalov Schütze

    Повідомлення:
    6
    У нас (Полтава) можно. Близкий погнал в ТРО ему сказали бери свое и на пост)) После отказа, они все таки выдали ему железо со склада...
    Так и живем...
     
    akms1974 та gheka подобається це.
  15. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Не плутайте місцеву самооборону з Військами Тереторіальної Оборони ЗСУ.
     
    akms1974, hohol579, Joker_1981 та ще 1-му подобається це.
  16. Sergey Gibalov

    Sergey Gibalov Schütze

    Повідомлення:
    6
    А де я хоча б слово про місцеву самооборону написав???
     
    akms1974 та gheka подобається це.
  17. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Ну тоді кепсько.
     
    akms1974, Sergey Gibalov та gheka подобається це.
  18. Billy Phelan

    Billy Phelan Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.042
    Адреса:
    Одесса
    Маслята — огромная проблема. Причём как 7, так и 9...
     
    Олег Грабовский та Sergey Gibalov подобається це.
  19. Sergey Gibalov

    Sergey Gibalov Schütze

    Повідомлення:
    6
    Как гласит крылатая фраза- будем искать))
     
    akms1974, Олег Грабовский та hohol579 подобається це.