Користування у складчину. Ресурс зброї, амортизація

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем MoonGod, 20 січ 2022.

  1. D1711

    D1711 Obergefreiter

    Повідомлення:
    69
    Адреса:
    Запорожье
    Savoy13
    Все правильно. Хотелось вначале полностью подтвердить ваши слова, а затем расписать по пунктам... Но зачем, отговаривать наступать на грабли того человека, который верит в коллективную собственность и сплоченность коллектива. Пусть поиграется,а потом из за экономии развалиться этот коллектив.
     
    Savoy13 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Б/У - настріл 150 патронів в тирі. Barrett MRAD (Multi-Role Adaptive Design или Многоцелевая Адаптив...
      395000 грн.
    2. Remington 700 SP (Special Purpose) .308 Win.USA Классический безотказный проверенный годами карабин...
      70000 грн.
    3. Victrix–Італійський виробник високоточної зброї. Моделі Victrix відносяться до найкращих за якістю в...
      750000 грн.
    4. Снайперська гвинтівка Haenel RS9 G29 338LM (ЛЕГЕНДАРНА СНАЙПЕРСЬКА ГВИНТІВКА НІМЕЦЬКОГО БУНДЕСВЕРУ)...
      660000 грн.
    5. Рукоятка взведення одностороння AR15 (Mil-spec) Чорна. Вживана. Мінімальні сліди користування.
      500 грн.
  3. сеньйор1970

    сеньйор1970 Oberschütze

    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Конотоп
    З 22лр розглянув би ТіпМан, має ергономіку AR, що дозволяє використовувати карабін для навчальної стрільби як тренажер і економити на БК, жіночій статі він теж буде до вподоби, тим паче якщо 223 буде в AR системі. 223 DB -15 не поганий варіант, і щось з AR-9, всі три карабіни мають дуже схожу ергономіку і при тренуванні, стрільбах не потрібно себе переналаштовувати на іншу ергономіку. Сам маю ТіпМан настріл 15000, все добре. Також маю DB-15, після 8000 замінив ствол не тому що згорів, виріши поствити 18 дюймовий і тюнінг під спорт.
     
    Yuber та Serhiygr подобається це.
  4. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.968
    Адреса:
    Kyiv
    Я поражаюсь, человек задал вопрос о стволах, а ему дружно за организацию. Да если они уверенны в себе то какая вам разница, пусть хоть стволами хоть жёнами обмениваются, это их дело. И здесь совета у вас никто не спрашивал. Как посмотришь то все такие умные на форумах сидят, а как посмотришь в жизни так большинство раком и в намордниках.
     
    Останнє редагування: 24 січ 2022
    сеньйор1970 подобається це.
  5. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.293
    Адреса:
    г.Днепр
    Наскільки позбавленим сенсу виглядає сьогодні питання теми!;)
     
  6. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.072
    Адреса:
    Ukraine
    А если Танк ?) С УВ
     
  7. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.293
    Адреса:
    г.Днепр
    О, танчик це тема!:D
     
    ViktorKux подобається це.
  8. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.072
    Адреса:
    Ukraine
    Сейчас в каждом фермерском хозяйстве минимум два ) с УВ
     
  9. Serhiygr

    Serhiygr Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.968
    Адреса:
    Kyiv
    Я б камаз в хорошем состоянии прикупил.
     
  10. poklik

    poklik Feldwebel

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    город K
    -это не "реалии капитализма", а жлобский менталитет. Если коллектив состоит из культурных, цивилизованных и воспитанных людей, то у них и не возникнет вопросов "сведения финансов кто сколько времени стрелял кто сколько выстрелил".
     
    Партизян та Savoy13 подобається це.