Ствол від кулемета ?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Mishadz, 6 лют 2022.

  1. Mishadz

    Mishadz Obergefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    Галичина
    Товариші, підкажіть від чого ствол. Інфи не знайшов. Схоже що кріпився різьбовим способом. Довжина близько 52 см.
     

    Images:

    IMG_20220206_142636.jpg
    IMG_20220206_142628.jpg
    IMG_20220206_142615.jpg
    Чародій подобається це.
    1. Магазин кал.6.35мм
      2700 грн.
    2. Вашему вниманию ММГ ТТ-33 выпущенного в 1938-м году, деактива “Балаклея”. Деактив "Балаклея&quo...
      41000 грн.
    3. (в наявності 6 шт.)
      Оригинал, новые
      50 грн.
    4. (в наявності 21 шт.)
      Клеймо Звезда , ТОЗ Новые Оригинал
      100 грн.
    5. Комплект болтів і муфт кріплення накладок на Colt 1911 (чотири болти і чотири муфти). Сучасного фабр...
      650 грн.
  2. Чародій

    Чародій Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    505
    Адреса:
    Від Сяну по Кавказ, Кривий Ріг
    Від МГ 42, без муфти. ІМХО
     
    БЛК, duke6kirill, Василь Дятлов та 3 іншим подобається це.
  3. Mishadz

    Mishadz Obergefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    Галичина
    Точно від мг! Сам переконався, дякую!
     
    Freeman 2 та Чародій подобається це.