котелок

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Перекуп, 2 лют 2022.

  1. Перекуп

    Перекуп Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    431
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    781
    Повідомлення:
    3.705
    здравствуйте подскажите стоимость
     

    Images:

    IMG_20220202_154918.jpg
    IMG_20220202_154926.jpg
    IMG_20220202_154932.jpg
    IMG_20220202_154941.jpg
    IMG_20220202_154946.jpg
    IMG_20220202_155003.jpg
    IMG_20220202_155014.jpg
    IMG_20220202_155019.jpg
    IMG_20220202_155027.jpg
    IMG_20220202_155047.jpg
    Егор Задорожный подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стебель затвора на Маузер к98 состояние по фото
      4200 грн.
    2. Шомпол короткий карабина 98k. Длина 260 мм. В отличной кондиции, чёрного воронения.
      700 грн.
    3. Оригинальный намушник Mauser 98k / G43 / MP43 / MP44 / Stg44. В отличном сосотоянии. Не копанина. Вс...
      500 грн.
    4. Надульник (коп) винтовки К98 Метал очищен от ржавчины, покрыт кислотным способом. Пружина на половин...
      150 грн.
    5. Тыльник Маузер К98. Складской. Остатки воронения. Поздний, на конец войны. С боковыми отверстиями.
      1100 грн.
  3. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Котел вроде как ГДР,если не ошибаюсь.
    Думаю 250-300 грн можно смело простить чтобы продать,комплект с миской прикольный.
    Стакан от поздней литровой(ну или около того) обрезиненной фляги ГДР,как по мне гривен 50 на старт нормально будет.
    С уважением
     
    Paddie подобається це.
  4. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    Судячи з клейма, в пана австріяцький казанок. Але щодо ціни - десь так й є. Їх навалом на ринку. А кружка - таки з фляги UTV, колір саме такий.
     
    vulcan888 та Поліщук подобається це.
  5. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    Немцы ГДР и австрияки в принципе только клеймом отличаются насколько я замечал?
     
  6. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.188
    Адреса:
    Харків, Україна
    НДРівець має кріплення ручки без верхнього загину, й трохи іншу геомтерію. А от австріяків від ранніх бундесів й справді тільки по клейму. Крім того, є ще казанки поліції та всіляких служб, які теж від М31 не сильно відрізняються.
     
    Поліщук подобається це.