Фото

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем zubrik, 13 січ 2022.

  1. zubrik

    zubrik Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    395
    Повідомлення:
    3.608
    Адреса:
    Ukraina
    Доброго времени . Подскажите каких годы форма ?
     

    Images:

    IMG-48837a0823e2a2170a5b4c52eccf7238-V.jpg
    IMG-b095f3b83828f9646380ffdc82f425ad-V.jpg
    IMG-656badaa378acfec38c07770d46fea4b-V.jpg
    IMG-5a2913b1aaeb73feea597b43ae73a78c-V.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Німецька каска
      3500 грн.
    2. Сш-39 "трьохклепка", піднята під Черкасами, не чищена. Розмір 2(між передом і задом 28.5 с...
      470 грн.
    3. Ранний алюминевьій обод подшлемника немецкой каски. Есть клейма. Хорошее состояние
      1499 грн.
    4. Метал кріпкий(дзвенить).Гребінь орігіналь ний .Задута по металу,без шпаклівки .Фото до фарбування і...
      2300 грн.
    5. Пропоную Вашій увазі цікавий лот. Каска не частого , доволі рідкісного розміру 42/62. .на розмір го...
      4777 грн.
  3. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.507
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    пряжка вроде бы на войну
     
    SergZSK, TarASha, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  4. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    40
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.897
    Адреса:
    Украина
    Конец 30-х и по 1942 гг
     
    SergZSK та zubrik подобається це.
  5. Nielssen

    Nielssen General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    6.430
    Адреса:
    Одеса - Україна
    Приветствую!
    А нагрудный знак на фото кто-то узнаёт?

    Вроде не похоже не привычные знаки вроде "За отличную стрельбу", "Готов к санитарной обороне СССР", "Готов к труду и обороне СССР", "Готов к противовоздушной и противохимической обороне СССР"...

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 січ 2022
    SergZSK, zubrik, grek68 та ще 1-му подобається це.
  6. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.507
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    это значок влксм по ходу дембель
    если на войну должен быть такой
    http://krimkomsomol.ru/uploads/posts/2015-03/thumbs/1425926664_znachki.jpg
     
    SergZSK, zubrik, Мансур Львович та 2 іншим подобається це.
  7. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Согласен, что комсомол. Только не дембельский. Был официальный знак "КИМ" на цепочке, верх - звезда. Знак 20- х годов. Раритет

    upload_2022-1-14_10-38-36.png
    Присмотрелся, все таки не он. Наверное, да - дембельский...
     
    Останнє редагування модератором: 14 січ 2022
    Bangalor, SergZSK, zubrik та 3 іншим подобається це.
  8. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.507
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    SergZSK, zubrik, Мансур Львович та ще 1-му подобається це.
  9. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Согласен
     
  10. Ванька-партизан

    Ванька-партизан Obergefreiter

    Повідомлення:
    99
    Адреса:
    Украина
    Приветствую ! И в те года такое имело место быть.
     

    Images:

    post-321-1275333586.jpg
    post-321-1275333717.jpg
    post-321-1304436659.jpg
    Bangalor, SergZSK, Егор Задорожный та 4 іншим подобається це.
  11. Nielssen

    Nielssen General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    6.430
    Адреса:
    Одеса - Україна
    День добрый!
    Очень похоже, спасибо!
    Выглядит так, что вы нашли именно то, что показано на фото! :beer::beer::beer:
     
    SergZSK, Мансур Львович, zubrik та ще 1-му подобається це.