Петлица ВОХР

Тема у розділі 'СРСР до 1945 року', створена користувачем Sebas, 10 гру 2021.

  1. Sebas

    Sebas Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    186
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    365
    Повідомлення:
    456
    Адреса:
    Мариуполь
    Добрый день, подскажите пожалуйста по подлинности, заранее огромное спасибо!!))
     

    Images:

    IMG_20190126_202032.JPG
    IMG_20190126_202031.JPG
    IMG_20190126_202033.JPG
    Edles подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Вилка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    2. Ложка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    3. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
    4. Штопор вінтажний старовинний виробництва Франціі
      280 грн.
    5. Старовинний алюмінієвий термос, який використовувався італійськими збройними силами як військова ємн...
      1500 грн.
  3. Sebas

    Sebas Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    186
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    365
    Повідомлення:
    456
    Адреса:
    Мариуполь
    Доп.фото
     

    Images:

    IMG-bdfc47a4c5776660d597a1217b850e47-V.jpg
    IMG-16681d1b931eab86dbd77e0d0c0cecd0-V.jpg
    IMG-aab3c85338ce49c2a62003b9ac409577-V.jpg
    Edles подобається це.
  4. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    73
    Повідомлення:
    8.228
    Адреса:
    Країна покращень
    Копія.
    Точно з такими ми бігємо на реконі ;)
     
    Bakay подобається це.
  5. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    Останнє редагування: 10 гру 2021
    Otryta, Edles, Pakkenen та 2 іншим подобається це.
  6. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    73
    Повідомлення:
    8.228
    Адреса:
    Країна покращень
    Винт пластиковий, закруточний "болт" товще чим у оригінала.
     
  7. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    41
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.898
    Адреса:
    Украина
    Войска НКВД Пограничники.
     
    Pakkenen подобається це.
  8. W. Zeiss

    W. Zeiss Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    166
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    337
    Повідомлення:
    2.243
    Адреса:
    Ukraine
    Может Вы тогда поделитесь с нами гостами по толщине оригинальных винтов?
    Будем все знать как подделку от настоящих отличить.
     
  9. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    73
    Повідомлення:
    8.228
    Адреса:
    Країна покращень
    Я до того що з пластіковими винтами, як у ТС, сам болт товще чим у оригинала...У нас точнісінько такі ж самі, на реконі петлиці, з такими ж закрутками, тому знаю що кажу.
    Може вам сфотать? До чого тут ГОСТ і так все видно.
     
  10. W. Zeiss

    W. Zeiss Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    166
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    337
    Повідомлення:
    2.243
    Адреса:
    Ukraine
    Не могу сказать, что эмблемки моя основная тема.... Но насколько штук есть.
    Возможно Вы мне тогда подскажите, по толщине винта, какие оригинальные, а какие нет?)

    И на Ваши копии тоже взглянул бы с удовольствием.
     

    Images:

    IMG_20211211_151901.jpg
    duke6kirill, Edles та ivanov1 подобається це.