Две рулетки

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем User77, 5 гру 2021.

  1. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    114
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717
    Добрый день, подскажите пожалуйста по таким рулетка. Заранее благодарен
    Первая. Клейм нет
     

    Images:

    IMG_20211205_103226.jpg
    IMG_20211205_103233.jpg
    IMG_20211205_103215.jpg
    IMG_20211205_103210.jpg
    IMG_20211205_103202.jpg
    IMG_20211205_103207.jpg
    IMG_20211205_103155.jpg
    IMG_20211205_103159.jpg
    IMG_20211205_103149.jpg
    IMG_20211205_103146.jpg
    \Lisovik/, SанЬіч 74, grek68 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    2. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
    3. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    4. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    5. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
  3. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    114
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717
    Вторая
     

    Images:

    IMG_20211205_103733.jpg
    IMG_20211205_103728.jpg
    IMG_20211205_103015.jpg
    IMG_20211205_103010.jpg
    IMG_20211205_102958.jpg
    IMG_20211205_103001.jpg
    IMG_20211205_102951.jpg
    IMG_20211205_103010.jpg
    IMG_20211205_103015.jpg
    IMG_20211205_103001.jpg
    IMG_20211205_102958.jpg
    IMG_20211205_102951.jpg
    IMG_20211205_102955.jpg
    IMG_20211205_102936.jpg
    IMG_20211205_102949.jpg
    IMG_20211205_102814.jpg
    IMG_20211205_102933.jpg
    IMG_20211205_103728.jpg
    IMG_20211205_103733.jpg
    IMG_20211205_102723.jpg
    \Lisovik/, SанЬіч 74, grek68 та 3 іншим подобається це.
  4. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    \Lisovik/, TarASha, toz1915 та 6 іншим подобається це.
  5. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
    думаю рулетка до военная
    идентичные использовались в вермахте
     
    \Lisovik/, TarASha, SанЬіч 74 та 5 іншим подобається це.
  6. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    13.240
    В шкірі - 30-40 р.р. Німеччина. На ручці в 40-х били кляму DRP.
     
    \Lisovik/, TarASha, Мансур Львович та 2 іншим подобається це.
  7. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Харків
    Добрый вечер!
    Согласен, это понятно, но на немцах обычно куча клейм, как на ручке, так и тиснения на кожаном корпусе (https://images.crafta.ua/collecting-items/86eb480ee65d427d1a25d98919639769). Были похожие по конструкции и Англицкие: https://st.violity.com/auction/big/auctions/10/96/63/5/109663573.jpg, https://st.violity.com/auction/big/auctions/10/96/63/5/109663571.jpg.
    Смущает логотип "King" на ручке. Просто ранее такого не встречал и поиск не дал результатов. Современная торговая марка не в счет, хотя есть изготовитель ручного инструмента, но это Корея...
     
    Останнє редагування: 5 гру 2021
    \Lisovik/, TarASha, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.
  8. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    13.240
    ...та отож!!!! Ви гарний виріб для військових показали, в живу не бачив... З DRP зустрічав...
     
    \Lisovik/, Мансур Львович та SergZSK подобається це.
  9. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    114
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717
    Вот ещё одна. Конструктивно такая же как и первая, но в латуне. Жаль только что начинается с 2 метров. Клеймо D. R. P. С ней принципи все понятно
     

    Images:

    IMG_20211212_094251.jpg
    IMG_20211212_094249.jpg
    IMG_20211212_094240.jpg
    IMG_20211212_094243.jpg
    IMG_20211212_094233.jpg
    IMG_20211212_094237.jpg
    IMG_20211212_094227.jpg
    IMG_20211212_094228.jpg
    IMG_20211212_094219.jpg
    IMG_20211212_094223.jpg
    IMG_20211212_094211.jpg
    IMG_20211212_094218.jpg
    \Lisovik/, TarASha та SergZSK подобається це.
  10. User77

    User77 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    5039
    Лоти
      на продажу:
    114
      продані:
    9.701
    Повідомлення:
    5.717