Танковий приціл?

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Freeman 2, 3 гру 2021.

  1. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    1.511
    Вітаю. Знайшов деталь схожу на фрагмент танкового прицілу. Потрібна допомога в ідентифікації
    Фото покищо тільки такі. (дуже швидко потемніло)
    IMG_1645.JPG IMG_1646.JPG IMG_1647.JPG
     
    Мичман13, Мансур Львович, Topaz81 та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    2. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    3. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    4. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    5. Насадка для переливу палива з каністри, вермахт
      750 грн.
  3. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    1.511
    Може тігр?
    1533111523134083721.jpg
     
    Necromant, A10A, gall 83 та ще 1-му подобається це.
  4. Katzenwerwolf

    Katzenwerwolf Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    Киев Украина
    Доброго! Фрагмент бинокулярного TZF 12, пантерка :)
     

    Images:

    20211205_104537.jpg
    duke6kirill, gall 83, Topaz81 та 3 іншим подобається це.
  5. Necromant

    Necromant Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    62
    Повідомлення:
    198
    Адреса:
    Черкаська обл.
    Красота, підтримаю, хороший старт
     
    gall 83 та Freeman 2 подобається це.
  6. Freeman 2

    Freeman 2 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    1.511
    Щиро дякую! :beer:
     
    gall 83 та Юржин063 подобається це.