Нова Пошта

Dieses Thema im Forum "Магазини, перевізники, банки" wurde erstellt von siromanets, 28. Sep. 2011.

  1. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    тоді воювати :mad:...
    в мене НП за 80м від роботи
    Джастін практично на роботі..але користуватись почав коли НП дістала:mad:
    Делівері по дорозі з роботи до дому, тож можу вибирати/перебирати
     
    Rscorpion und Wadospyro gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Військовий баул 110-120 літрів,у збереженому стані.Без дефектів.
      600 грн.
    2. Тактико-туристичний рюкзак українського бренду “Collab”. Обʼєм приблизно 50-60 літрів.
      800 грн.
    3. Рюкзак вело та пiд гiдро систему тм Kalenji France новий
      450 грн.
    4. Удобный, вместительный штурмовой рюкзак, применяется специальными службами при проведении антитеррор...
      1400 грн.
    5. Стан хороший
      499 грн.
  3. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1132
    Лоты
      на продаже:
    198
      проданные:
    2.338
    Beiträge:
    7.926
    Все чаще товар приходит в коробках намного превышающих его габарит. В ету коробку свободно 4 газбака можно запаковать.Но я получаю ещо кучу бумажного мусора .
    При цене газбака 300. Дорога обошлась 91. Вопрос кто виноват НП которой главное чтоб продать побольше коробку , заработать на ней и бумаге + габариты. Или отправитель которому абсолютно наплевать.
     

    Images:

    20211103_193613.jpg
    20211103_193617.jpg
  4. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Думаю в основному відправник. Приносить не запаковану посилку а на нп раді старатись. Або такий лінивий, що яку найде коробку в таку ставить.
    Я наприклад пакую сам, і якщо нема підходящої коробки, то не лінуюсь і з великої роблю потрібно, а деколи взагалі з картона роблю сам коробку.
     
    Urri R, Octopus, Alekss777 und 2 anderen gefällt das.
  5. borik

    borik Leutnant отпуск

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1660
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3.637
    Beiträge:
    9.048
    Увы, но и от персонала зависит.
    Я приношу упакованные, мягкие вещи. Упаковка, в соответствии с разъяснениями НП.
    Принимают операторы, ничего не говорят.
    Потом вижу, в приложении, цена выросла. Упаковали в коробок.
    Операторы ссылаются на сортировочные центры. Мол там это делают
    Я так понимаю, коробки автоматически обрабатывать легче.
    Ну и проблема, всеобщая. Если б хоть уж доупаковали в соответствующий объём., а то посылка из 2 кг. превращается в 5
    Ну и самодельную мою коробку умудрилось упаковать, ещё в одну "фирменную НП"
     
  6. Николай 1900

    Николай 1900 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    129
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    334
    Beiträge:
    586
    Ort:
    Пемба
    Это тупорылый отмаз на все случаи жизни )
    Когда 90 кг приехали по накладной 170 кг,то «сотрудница» тоже ссылалась на сортировочный терминал ,но …после «адекватного решения» ситуации оказалось что вес забил оператор на отделении с какого отправляли
     
  7. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1132
    Лоты
      на продаже:
    198
      проданные:
    2.338
    Beiträge:
    7.926
    по ходу на отделении паковали.Я всегда своим клиентам ищу тару. Мне никогда в голову не укладывалось как можно просто в кулечке прозрачном принести товар. в даном случае газ бак.И просто отправляйте
     
    ДВ762, Pyro, Joker_1981 und 2 anderen gefällt das.
  8. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    у вашому випадку скоріш винний відправник...бак зовсім не упакований...упаковка лише НП що в декілька разів більше потрібної
    мені приходила посилка відправлена відправником в фірмовому пакеті НП з наліпкою НП яку потім "допакували" в ящик...наліпки з одним номером...тільки ціна на коробці в 2 раза більша ніж на пакеті...такий фокус провернула НП без відома відправника
     
  9. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    І у Вас не виникла думка запитати у нач. відділення чому так?
     
    borik gefällt das.
  10. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    за 30 грн портити собі нерви? я просто змінив перевізника...а враховуючи що НП користувався не тільки в особистих а і в робочих цілях НП втратила значно більше;)
     
    Urri R und Rscorpion gefällt das.
  11. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Ну от бачите, за 30 грн, Ви не хочете зв"зуватись, а таких напевно не 10 і не 100. А це бачать хитро....опі працівники нп, ну і дальше продовжують "нагинати". А от якби кожний навіть за пару грн, почав складати акти, звонити на гл, то думаю вище керівництво б само "нагинало" таких працівників. Бо думаю це не прихіть вищих. а жага на нижньому рівні контори трохи підзаробити до зарплати. Бо напевно в них так само як практично всьюди в торгівлі, чим на більше продаш. тим більший процент заробиш.
    А взагалі "копійка рубль береже"
     
    Urri R und Николай 1900 gefällt das.
  12. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    наївна ви людина :D...саме керівництво і розробляє виробничі процеси, інструкції, дає вказівки це робити...влаштувавши скандал ви вернете собі 30 грн....з робітника якому не вдалось вас розвести...керівництво по-любому буде в виграші..ну чуть меншому...а от якщо масово почнуть міняти перевізника і будуть втрати в прибутках - от тоді почне керівництво чухати тиковку...
    я змінив перевізника і тепер усім контрагентами даю адресу або Джастіна або Делівері...мій метод навчить керівництво а не робочий персонал...
    ПС: роботою персоналу свого відділення НП я був задоволений: всі знали мене, ніколи навіть не питали макументи...і на фірму і мені віддавали все оперативно...навіщо я мав скандалити з ними?
     
    Urri R gefällt das.
  13. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Повірте, я не наївний, в мене син працює зараз в одній ну не дуже маленький мережі, тому дещо знає. Ті що вверху, особливо власники, зачасту навіть не знають що твориться внизу.
    Сама біда в тому, що для сотень тисяч людей нема альтернативи, щоб поміняти перевізника. Ні в одній перевізній компаніі, нема такої кількості відділень. Зараз в любому селі є нп. От коли інші делівері, нічні зможуть зробити таку мережу, тоді і будуть масово переходити. А поки що, нп практично монополіст.
     
    valerka gefällt das.
  14. Wadospyro

    Wadospyro Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    263
    Лоты
      на продаже:
    58
      проданные:
    686
    Beiträge:
    2.958
    Ort:
    Україна
    В воду посылку завезли:confused:
     

    Images:

    Screenshot_20211116-141136_ .jpg
    иштван, kley, valerka und 4 anderen gefällt das.
  15. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    виставлять рахунок за омовєніє...
     
    Wadospyro und Hollger gefällt das.
  16. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    28
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    42
    Триває велике будівництво, на дорогах пробки ,от і пішли річкою. За доставку по воді прийдеться доплатити!:)
     
    Otryta, kley, Hollger und 2 anderen gefällt das.
  17. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.090
    Ort:
    Украина
    давно не заходил...:DПриезжаю забирать бампер,угу,вес физический килограмм шесть...с вас 2300грн за доставку:smile_6:...
    -почему?
    -так объемный вес 396кг:eek::eek::eek:
    -та не,не пойдет...перемеряйте и т.д.
    перемеряли
    -извините,простите с вас 1416грн...
    нехило так на ровном месте 900грн...
    рассчет на дурака???!!!:mad::mad::mad::mad::mad:
    Замечу,ни с операторами ни со складскими не ссорился:)
     
  18. Maverick911

    Maverick911 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    128
    Beiträge:
    2.666
    Ort:
    ( . )( . )
    Просто им одиноко и они хотят общения ))
    Поговорили все обсудили уладили. Молчунов никто не любит , вот их и нагибают ))
     
  19. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.090
    Ort:
    Украина
    :D
     
  20. Maverick911

    Maverick911 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    128
    Beiträge:
    2.666
    Ort:
    ( . )( . )
    Меня недавно попросили отправить посылку, трак 20 кг, человек говорт НП дорого, отправь Деливери, там не дорого.
    Нема питань , деливери так деливери.
    Так как был просто посредником забрать отпарить , никакой упаковки с собой не было. Приезжаю на склад, говорю чем то упакуйте что бы он не разнес вам всю корреспонденцию которая вместе с ним поедет . Они с улыбкой мотнули его стрейчем с картона пол листа .
    Итого упаковка 60 грн обошлась )

    за доставку по кругу 193 грн

    та же НП взяла бы грн 90
     
  21. Maverick911

    Maverick911 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    128
    Beiträge:
    2.666
    Ort:
    ( . )( . )
    И да, у меня один раз такая же ситуация была .
    Мне человек отправил шлем , кинул трек номер. Потом в лс пишет с извинениями мол не досмотрел , так указали 20 кг обьемного. Хотя по факту там коробка 2ка и фактический 1.9.
    Так как был заранее осведомлен об этом , уже с улыбкой забирал у оператора посылку . Перемерили , написал заявление, они изменили объем и заплатил как за 2 кг.

    Потенциально если бы комрад не написал мне за это заранее , я бы в куче со всеми посылками мог и не заметить что что то не так вышло по цене доставки в общем чеке.
    В то что НП хотела целенаправленно меня обуть сомневаюсь, кто то случайно добавил лишний нолик )
     
  22. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.090
    Ort:
    Украина
    90 врядли,но грн в 130-140 уложился бы
     
    Wadospyro und Maverick911 gefällt das.
  23. Maverick911

    Maverick911 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    128
    Beiträge:
    2.666
    Ort:
    ( . )( . )
    Да , за 90 чутка загнал )

    вот с недавних 10 кг объёма . + коробка и бумага 107 грн вышло . Сама доставка 70 кг получается. 37 грн за красивую коробочку и много бумаги накрутили на касон который прекрасно себя чувствует и в коробке 2ке ))
     

    Images:

    B953FC1D-E55C-4D54-96A1-093CAD8F9A25.jpeg
    EFAC6183-C632-44A4-BD97-45EE461222DA.jpeg
  24. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.090
    Ort:
    Украина
    даже маршрутчики меньше 50грн за маленькую коробочку уже не возят...:(
     
    Maverick911 gefällt das.
  25. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    да ну на :eek: у вівторок отримував на НП 12 упаковок ЛЕД ламп 1200х220х170мм...якраз повний їхній контейнер той що 1.5м по висоті...доставка 400км щось 600 чи 700 з копійками (платив відправник).
     
    Wadospyro gefällt das.
  26. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1132
    Лоты
      на продаже:
    198
      проданные:
    2.338
    Beiträge:
    7.926
    І знову НП радує. Отримав розірвану коробку .Оператор видаючи сама зніяковіла видаючи цей хлам зауваживши ой коробочка чуть порвалась.
    Оскільки відправник її взяв за мій рахунок , це є псування перевізником мого майна .І це вже не вперше.
     

    Images:

    20211122_183856.jpg