Фото танкисты?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем кото, 17 жов 2021.

  1. кото

    кото Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    908
    Адреса:
    харьков
    Добрый вечер,подскажите что за танк на фото?Спасибо.
     

    Images:

    20211017_174617.jpg
    20211017_174628.jpg
    20211017_174634.jpg
    20211017_174649.jpg
    20211017_174657.jpg
    Tartar та Topaz81 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лесной коп . Немного помыты в мыльной воде . На некоторых есть года , клейма , обозначения : М 1/1...
      500 грн.
    2. Китель канадской армии, периода Второй Мировой. Отличное состояние, все пуговицы на месте. Хороший ч...
      3000 грн.
    3. Маленькі цвяхи на чоботи горних єгерів. Точна кількість не відома, але декілька сотень є!
      800 грн.
    4. Оригінальний копаний орел СС з клеймом. Матеріал цинк. Залишки морозного сріблення. Крила лікувались...
      3675 грн.
    5. Оригинальные японские маршевые ботинки времён Второй Мировой. Чердачные. Подкованы родными набойками...
      2500 грн.
  3. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    ИС
     
    кото подобається це.
  4. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.520
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Вітаю.Мені схожий на КВ 1. Але є подібність до т 34.85.
     
    Кайзеровский офицер та кото подобається це.
  5. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.520
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    На ис дульний тормоз присутній.
     
    кото подобається це.
  6. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    Я с не досмотрел катки. На фото ТС не ИС
    37F4FB36-19FF-48AB-879C-4E3F8B4CBF94.jpeg
     
    кото, Мансур Львович та NALSUR подобається це.
  7. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Танк на фото Т-34-85, большие катки+форма башни+люк мехвода.
     
    valerka, Bakay, кото та 2 іншим подобається це.
  8. кото

    кото Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    908
    Адреса:
    харьков
    Спасибо за ответы,что бы не делать лишних тем подскажите что за форма на фото?Спасибо.
     

    Images:

    20211017_174731.jpg
    20211017_174737.jpg
    20211017_174746.jpg
  9. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    20211017_174731(1).jpg 20211017_174737(1).jpg
    :beer:
     
    Мансур Львович, TarASha та grek68 подобається це.
  10. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Фуражка, по идее, ВВС, но в центре кокарды обычная звездочка красноармейская. Погоны без знаков различия, но какой-то светлый кант виден. В общем непонятно :)
     
    Мансур Львович, Bakay та кото подобається це.
  11. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.946
    Адреса:
    Україна
    Зравствуйте, ВВС РККА, начало 43 года, погоны уже ввели и пришили, форма об 39, фуражка офицерская погон солдатский (возможно курсант)