Броды, 17-18 июля 2010

Dieses Thema im Forum "Друга світова війна" wurde erstellt von анатолий., 18. Juli 2010.

  1. sturm-shef

    sturm-shef Gefreiter

    Beiträge:
    46
    Ort:
    lviv
    9 Person(en) gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Рідкісний Орел на головний убір кригсмарине, для півдейного фронту (африка). Чудовий стан
      3600 грн.
    2. Краватка до німецької тропічної уніформи. Колекційний стан!
      4000 грн.
    3. Пилотка офицера Wehrmacht´a. ---------- Из личной коллекции. Родная обшива, отличный сохран. Размер...
      21000 грн.
    4. Краги виробництво Німеччина. Основна шкіра у хорошому початковому стані, має форму гомілки. Ремені д...
      1000 грн.
    5. (в наличии 4 шт.)
      Шифровки на погони Kriegsmarine.
      300 грн.
  3. Teodor Pauli

    Teodor Pauli Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    49
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    106
    Beiträge:
    1.290
    Ort:
    Львів
    10 Person(en) gefällt das.
  4. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    907
    Ort:
    Файна Юкрайна
    Дуже хтілося б щоб та особа яка скалічила (попала в око шаром) одного з камрадів зі страйкбольного привода під час тактики зізналася!ЛЮДИНУ СКАЛІЧИЛИ!Невже нестає сміливості зізнатися!
    На майбутнє сподіваюсь що члени страйкбольних команд будуть НЕДОПУЩЕНІ до подібних заходів,а рівнож і власники страйкбольних приводів!ЦЕ ТАКТИКА,а не страйк!Люди без належного захисту!Прошу организаторів більш прискіпливо підбирати людей на ці заходи! І мае бути КАРНІСТЬ!Зробив вчинок,порушив-Будь ласка відповідай як чоловік,а не ховайся як ЩУР!
     
    7 Person(en) gefällt das.
  5. Schreiber

    Schreiber Stabsgefreiter

    Beiträge:
    265
    Ort:
    Київ, Україна
    Після першого етапу тактики хтось з камерадів скаржився, що якесь дебілко кидалося страйковими гранатами.
    Я до того, що це міг бути не привід, а граната, і треба шукати "гренадіра", а не стрільця.
    Хоча, може, і сам озветься, якщо совість є...
     
    1 Person gefällt das.
  6. Folder

    Folder Schütze

    Beiträge:
    4
    Ort:
    Lviv
    Все Здраствуйте. Во первых спасибо за мероприятие: был в первый раз - очень понравилось! море впечатлений и позитива!

    Во вторых: прежде чем чтото писать, уточните кто и на что жаловался? Ни одного страйкольного привода от страйкболистов небыло привезено! стракбольная граната была использована 1 раз в первом эпизоде тактики по незнанию(потому что один из реконструкторов вверл в заблуждение, что дескать такие гранаты используются) после уточнения - все стракбольные гранаты были оставлены в лагере и не использовались! Во второй части тактики использовались только шумовые питарды! без какого бы то нибыло наполнителя! кидались просто питарды!

    Не нужно нарекать на дисциплину в страйке! Поищите предателей среди своих!

    С уважением и надеюсь с присоединением в ваши ряды.... если и дальше так пинать не будете :) Хотя я так понял вы судите не хозяина привода, а весь стракбол в целом....


    Из совета: Стракбольная граната имеет наполнитель кукурузу! из-за легкости она не летит далеко и такой травмы нанести бы не смогла. И потерпевшый бы слышал хлопок петарды!
    Подобная травма могла быть от стракбольного шарика выпущенного с расстояния в 20-30 м!
     
    1 Person gefällt das.
  7. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    199
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    364
    Beiträge:
    6.655
    Насколько слышал, со страйкбольного привода засадили с пары метров человеку (красноармейцу) в глаз и он сразу был госпитализирован. Зачем было заряжать шарами привод?
     
  8. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    907
    Ort:
    Файна Юкрайна
    На майбутне.Перед тактикою буде загальне шикування обидвох сторін з досмотром зброї та амуніції,зачісок та ін.спорядження!
    Надалі щоб убезпечити захід по тактиці будуть допущені особи які мають виключно або МАКЕТ ММГ або МАКЕТ СХП згідно ШТАТНОГО розкладу,ніяких рядових з машиновими пістолями та геверами,рядовий-гвинтівка чи карабін,офіцер-машіненпістоль!Родинні зв"язки неспрацюють,кумів,сватів,братів в САД!На ображених повезуть воду!Недоходить на словах буде доходити по інакшому.
    Краще менше люду но якісно,ніж натовп із травмами!
     
    1 Person gefällt das.
  9. Fuhrer

    Fuhrer Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    869
    Ort:
    Киев, Украина
    На шикуванні вилучити акумулятор зі страйкового приводу, та зберегти його до кінця заходу в надійному місці - багато розуму не треба... І буде вам той самий ММГ...
     
  10. YODLER

    YODLER Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    После первой фазы тактики, возле источника, я увидел возле красноармейца 2 страйкбольные гранаты, на моё замечание, что нельзя использовать, был дан ответ - типа мы слышали - немцы используют. На мою просьбу красноармеец высыпал горох из гранат.
    Считаю не допустимым использывания страйкбольного вооружения в тактиках с использывание СХП. Просьба организаторам - ужесточить контроль!
     
    8 Person(en) gefällt das.
  11. Fuhrer

    Fuhrer Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    869
    Ort:
    Киев, Украина
    Оперативні працівники розберуться. Причинення шкоди здоровью - це карна справа...:(
     
  12. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    907
    Ort:
    Файна Юкрайна
    Особисто хочу подякувати оргам за задоволення яке ми отримали!Дякуймо пану В.Правосудову,Л.Горбачу,Т.Павлишину та ін.хто пожертвував своїм особистим часом та можливостями щоб черговий раз вшанувати та оживити часточку героїчної історії нашої країни.
    Окремо хочу подякувати камрадам з Росії NiTR0S та Kurt Biker за врятовані ноги під час маршу!
    І окрема подяка козаку за смачний куліш,і жіночкам які готували для нас!
    З повагою до Всіх! :)
     
    5 Person(en) gefällt das.
  13. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    907
    Ort:
    Файна Юкрайна
    Тоді треба залучати представника МВС,та перед заходом викладати правила безпеки не тільки на форум,навіть роздруковувати і вручати під розпис що ознайомлений з правилами на самому заході перед початком.
     
  14. Fuhrer

    Fuhrer Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    869
    Ort:
    Киев, Украина
    Так завжди і відбувається на всіх заходах... Дуже здивований, що у вас цього не було зроблено...:( Окрім цього на будь який захід команди подають заявки з вказанною зброєю та паспортними данними її власників... Принаймні в КГ "Днепр" це саме так.
     
  15. Fuhrer

    Fuhrer Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    869
    Ort:
    Киев, Украина
    Не обов'язково! Для цього є командири груп та "орги" заходу. В решті решт, вони несуть відповідальність за наслідки недбалості...
     
  16. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    907
    Ort:
    Файна Юкрайна
    А хто мае фото з НЕДІЛЬНОЇ СЛУЖБИ БОЖОЇ яка відбувалась біля пушки у розташуванні?Не на цвинтарі...
     
  17. S. Kattschinski

    S. Kattschinski Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    95
    Beiträge:
    7.715
    Ort:
    Zoo-niverse
    Виддяч Боре Бурбе, который привез всех москвичей.
     
    4 Person(en) gefällt das.
  18. Teodor Lemann

    Teodor Lemann Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    907
    Ort:
    Файна Юкрайна
    Звичайно дякую!:beer:Гарні хлопці!
     
  19. Folder

    Folder Schütze

    Beiträge:
    4
    Ort:
    Lviv
     
    3 Person(en) gefällt das.
  20. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Beiträge:
    3.957
    Ort:
    Київ
    Хлопці не сваріться за страйкбол - вас ввели в оману. Я теж спочатку подумав на страйкболістів, але коли наша заблукавша група повернулась до табору, а ви в той час були на другій фазі тактики - все прояснилось.

    Той хлоп сидів в засідці в чагарнику понад залізничним насипом. Їх там було 2-3 чоловіки. Коли німці йшли вздовж тих хащів, а вони були настільки густими, що навіть вогню пострілу не було видно - сам кілька разів не міг зрозуміти звідки стріляють, - хтось з тих червоних пальнув в колону Дивізійників, що йшла вздовж насипу.
    Перших троє дивізійників що йшли із крісами напоготові, вальнули в ті хащі у відповідь.
    А ось тут і сталась прикра випадковість - той хлоп якому пошкоджено око сидів дуже близько до краю хащів, і холостий постріл одного з крісів пролунав фактично перед його обличчям, але не йому в обличчя в упор, а під кутом 90 градусів. Тобто повз нього. Але все одно бічна ударна хвиля пошкодила око і у нього сталась так звана контузія ока - крововилив в очне яблуко.
    Після повернення в табр та біглого огляду його ока нашим лікарем Тарасом, хлопця звозили до лікарні, де був підтверджений діагноз. Наскільки я зрозумів зору хлопця нічого не загрожує - буде бачити нормально, але кілька днів доведеться провести в лікарні.
    Тож бажаю йому якнайшвидшого одуження, а всім учасникам реконструкціїї ще раз нагадаю про техніку безпеки - оскільки вона перш за все!
     
    10 Person(en) gefällt das.
  21. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Beiträge:
    3.957
    Ort:
    Київ
    Вважаю холості страйкові гранати використовувати можна, але тільки без наповнювачив. І ще при цьому. коли кидаеш гранату краще крикнути - ГРАНАТА, ворог із радіуса зони дії гранати все одно не встигне втікти, а от увагу на неї зверне і обличчям або яйцями на неї не ляже.
     
    5 Person(en) gefällt das.
  22. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Підтверджую слова Запорожця, це був не привід-в розвідгруппі не було нікого з стайкбольним стволом. Тарас одразу, після огляду на місці, сказав, що то була контузія. А огляд і інструктаж перед заходом-штука необхідна.
     
  23. h31DES

    h31DES Schütze

    Beiträge:
    29
    Ort:
    Львов
    можно использовать баллистические защитные очки, чтоб не было вариантов с контузией глаз. На мой взгляд сохраняется высокая вероятность вылета со ствола грязи вместе с потоховыми газами, шумовая петарда упавшая на щебенку тоже может неплохо разбросать мелкие камушки...
    Из недостатков использования очков: в жаркую погоду или с бодуна запотевают и теряется антуражный вид бойца, хотя Эрвин Роммель часто одевал это чудо особенно во время африканской компании :cool:
    [​IMG]
     
  24. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    199
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    364
    Beiträge:
    6.655
    Не очки нужны в данной ситуации. Мозги иногда просто включать надо и следовать элементарным правилам техбезопастности.

    Пы-сы: респект расчёту сорокопятки, с которым имел честь перестреливаться во время прорыва - ребята отиграли на все 100%, плюс адекватно все "умерли". С последним камрадом перезарядились одновременно, немая сцена... Одновременно отвели стволы друг от друга, выстрелили в сторону и погибли на публику.
     
    6 Person(en) gefällt das.
  25. немного ретро фоток
     

    Images:

    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    7.jpg
    12 Person(en) gefällt das.
  26. Kurt Biker

    Kurt Biker Feldwebel

    Beiträge:
    232
    Ort:
    Москва
    15 Person(en) gefällt das.