А где жы смекалка задорновская? Как там они в омерике фуру пиндосскую из под моста выводили? Позабыли ужо?
Картинка уже вроде где-то попадалась, но уж очень показательная... Из прогресса за 120лет - совдеповские столбы, покрышки, и китайский кондиционер на бревенчатой развалюхе... Моща.
У провінції міста Анталія, Манавгат (Туреччина) перекинувся автобус, який віз російських туристів до аеропорту. За попередніми даними, на місці загинуло троє. Про це повідомляє видання TRT Haber. Подробиці смертельної ДТП: Російські ЗМІ пишуть про трьох загиблих та щонайменше п'ятеро серйозно постраждалих людей у дорожньо-транспортній пригоді на півдні Туреччини. Попередньо, водій не впорався із керуванням, врізався в огорожу на розв'язці D-400, а потім вилетів на зустрічну смугу і перекинувся. Зазначається, що усіх потерпілих карети "швидкої" доставили до лікарні. На момент аварії в автобусі перебувало 22 пасажири, серед яких дев'ять дітей.
Пишут что четверо сидят у кабздона на концерте в первом ряду. Земля стекловатой..2 августа 2021, 21:27 В Анталье автобус с туристами РФ попал в серьезное ДТП – много жертв, первые кадры В турецкой Анталье перевернулся автобус с российскими туристами. Четыре гражданина РФ погибли, четверо получили тяжелые ранения.https://www.dialog.ua/world/233980_...v3jrzxN1bGxt8lZj7drWWRiXyjw5P_mnHNA5TuMERq4ZY