Щось для прицілювання. Можливо хтось таке зустрічав раніше

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем DaniTattoo, 25 чер 2021.

  1. DaniTattoo

    DaniTattoo Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    12
    Вечір добрий)
    Можливо, хтось знає, що це і від чого. Написані метри. Максимально - 2100. І купа дрібних чисел. Букв немає.
    Дякую за будь-яку інформацію)
     

    Images:

    8A85731D-25D7-48DA-AEF3-60F502AC057B.jpeg
    CEA74597-B01D-4C09-9AFC-B4B4680AE4A8.jpeg
    3F25E393-F32C-4001-8727-C8A59EB32E4C.jpeg
    D45D4F9E-D831-4652-8054-46F05AC9A5CB.jpeg
    vulcan888 та A10A подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ось для колес Кулемету Максим. Купувалась тут на форумі. На рахунок оригінальності не скажу. Так фун...
      93 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Новый; обсуждался тут: https://reibert.info/threads/pricil-dshk-aviacijnij.1429322/
      2000 грн.
    3. Муфта копана. Я не чистив. Різьба в нормі.
      350 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружини якісні,новоробні.В коплекті 4 пружини.
      1000 грн.
    5. Предложу бланк паспорта к макету пулемета MG-34. Бланк Балаклеевского ремзавода, чистый, незаполненн...
      200 грн.
  3. салабон 36

    салабон 36 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    494
    Адреса:
    Украина
    шот мне здается шо это часть бритвенного станка, ройтесь в этом направлении.
    как пример
    [​IMG]
     
  4. Mihail Thalujnyi

    Mihail Thalujnyi Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    129
    Повідомлення:
    974
    Добрый вечер. Не прицел однозначно-на третьем фото просматривается всадник на лошади(и это на фоне шкалы).
     
    Gasser та Roman_14/88 подобається це.
  5. weiss44

    weiss44 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    142
    Адреса:
    Lemberg,Ukraine
    Привіт,припускаю,що це дальномір або його частина.
     
    Мигел, DaniTattoo, \Lisovik/ та ще 1-му подобається це.
  6. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Підтримаю.Цифри на знахідці по таких фото мій зір не дуже розрізняє,але якщо 2100м,то це близько до гвинтівочно-кулеметного пострілу з механічним прицілом.Профіль вершника точно на фоні шкали також міг використовуватися для визначення відстані до цілі.
    Матеріал,здається бронза,плюс кавалерія,швидше за все шкала із періоду ПМВ.
     
    ТарасМ, DaniTattoo, Мансур Львович та 2 іншим подобається це.
  7. vulcan888

    vulcan888 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    171
    Повідомлення:
    1.016
    Адреса:
    Україна
    Доброго,ймовірно така річ знаходилась на французькому біноклі часів ПСВ.
     

    Images:

    1043.970x0.jpg
    ТарасМ, Gasser, Мигел та 15 іншим подобається це.