Ну ви ж самі бачили результат. Після того тесту, з "опусканням" Крузера, хлопці перестали мене на коп брати і дзвонити... А з Т-Рекса можна "вижати" й трошки більше... Просто треба його з "хірургічною" точністю настроїти.
Як можна вижати таку глибину, як на ваших відео? Грунт - теж глина. Місцями трапляються шари вапняку. Як зробити щоб він не чорнив бронзу?
https://quest.in.ua/metaldetectors/quest_in_ua/metalloiskatel-t-rex-2. Гляньте прилад даже і так вже продається!!!
Я знаю що він продається. Бачив як хлопці мучилися з ним намагаючись добитися щоб і велике срібло і дрібну бронзу бачив і не чорнив.
Це ви про що..? Про який прибор кажете..? Т-Рекс - теж саме що й Вайтс з ВДІ... Він навпаки, іржаву чорнину може закидати в колір.., а от щоб бронзу і срібло закидав в чорнину..? Я такого ще не чув, і з таким ще не зтикався. Цеж як треба вміти його "настроїти", щоб він впевнені кольорові сигнали, закидав в чорнину..? При "переборі" з грунтом, він може навіть міді не бачити... Тому панове, вчіться налаштовувати прибор... І буде він у вас бачити все, і з великої глибини.
Напишіть як можна вижати таку глибину як на ваших відео. Є відеотест де видно на якій глибині він бачить і дрібні фібули і великі срібні або мідні монети?
Прибор відстроюється в однотональному режимі. Треба вловити баланс (золоту серединку) грунт-чуйка-діскрім. Грунт налаштовується від фіриту, просто в квартирі (в полі вже не треба його крутити, ні на піску, ні на глині, ні на чорноземі). Це буде універсальна відстройка від грунту (якщо прибор починає "гавкати" (ложнячити), при зміні місцевості, то просто зменшити чуть-чуть чуйку, а ручку грунта не чіпати). Я веду пошук, і проводжу тести, тільки в діскримі (діскрімом вирізаю ніж з нержавійки, середніх розмірів. Але треба слідкувати щоб не переборщити. Треба настроювати так, щоб гарно бачило фольгу (пачку сигарет)). От, практично і все. Ага... Про чуйку ще забув сказати: Чуйка регулюється за "слухом".., по міліметру, до перших "ложнячків" (ні в якому разі її не ставлять по цифрах. І на 9 - це максимум). Хоча, кожен прибор настроюється індивідуально.(В кожному приборі "ручки" будуть стояти в різних положеннях) Якщо ви "перекатаєте" мої настройки, то в вас нічого не вийде. Завершивши ці всі "маніпуляції", треба знову перевірити "грунт" по фіриту, і трошки підправити, а тоді теж знову перевірити "діскрим". Це й буде "відстройка з хірургічною точністю". Прибор "не любить" інших металодетекторів: Якщо поблизу будуть стояти камради з включеними МД, то й глибини не буде...
Якщо вести пошук на переораних полях, то чуйку треба зменшувати, щоб не було пропусків... (Максимальна чуйка призводить до "перегрузу", і "засліплює" мілкі і поверхневі сигнали).
Поля дискують бо в землі багато камінців. Є відео на якому видно як Т-Рекс озвучує невеликі бронзові фібули?
При чому тут чиєсь відео..? Я можу "налаштувати" прибор, що він не побачить взагалі нічого. Ви моє відео бачили??? То які ще можуть бути запитання? Здається я сказав, що прибор треба налаштовувати нормально, тоді він і буде шукати...
Де є Ваше відео з фібулою? Мені сказали що потрібно подивитися як озвучуються крупні срібні чи мідні монети, і не змінюючи налаштувань подивитися як озвучуються шматки фібул. Є таке відео?
Відео з фібулою я немаю. Але знаходив і цілі фібули і шматки від них. На даний момент фібул теж немаю, щоб відзняти відео. Все що ціле, і чогось варте, я продаю... А куски викидаю в "злом", і теж здаю як кольоровий метал... Я не колекціоную знахідки. Навіть тих царських 20 копійок що на відео, я вже продав. Тому, якщо знайду фібулу, чи щось від неї, то обов'язково відзніму. Але це буде вже осінню... Зараз переключаюсь на воду...
І ще. Фібули, динарики, і іншу метало-пластику, краще шукати з малою, високочастотною катушкою... Тобто, ДД 20 см на 15 кГц... Універсальних приборів не існує в природі.
Тупе кіно як і оператор МД.Рівнозначно .користувачу аськи дати в руки Спектру.Результат буде один в один ,аська вдує Спектру.Сім років тому мав Вайса 6,6 кгц,спинки фібул копались - 8 по ВДІ нібито при правильних налаштуваннях.Без проблем шкала зсувається ,куди забажаєш,зсунув в + 2.
Я вже мав "мову" з власником цього каналу (він же й продавець Т-Рексів https://quest.in.ua/metaldetectors/quest_in_ua/metalloiskatel-t-rex-2). Схоже на те, що він взагалі зеленого поняття немає... І вперто не хоче дослухатись до порад. Мабуть поставив собі за ціль, "Дискридитувати Т-Рекса". Тому, не раджу вам дивитись такі відео... Клінічні йолопи не можуть нічому розумному вас навчити.
Я говорив Миколі, щоб робив шкалу ближче до плюсів. Щоб фольга була десь +15, +17... Тоді й метало-пластика буде йти строго в плюсах, але й більше чорного полізе в колір. Доведеться більше копати.
Я не побачив дискредитації!Я побачив тупорилу знімальну групу,особливо тупив коментатор.Один розумний був котрий відмовився налаштовувати МД .Наверно подумав,найли дурня -йди покрути!А що крутити і куди крутити Х,З? Нормально там працював діскрім,дрібний металолом вирізався.А при нинішніх хабарах ,великі шматки метолобрухту-компенсують пальне .Великі шматки заліза і ЗОЗО закидає в колір. Я кілька днів ,походив з 12 кгц-ами по ЧК,дрібний бронзовий шмурдяк копався,а міді великої у нас уже давно немає,крайній Катін пятак,я викопав два роки тому на корчмі. До речі першу пятирубльвку Н 11,я підняв вайтсом.
Може. Якщо грунт загрубити сильно. А так нічого в чорнину не закидає. Я ходжу постійно з налаштуванням ВДІ на фольгу +15,+17, і ще ніколи мідь крупна не заходила в чорний сектор. (Знайшов мідну пивоварню, з чотирьох величезних чанів, більше метра в діаметрі, вставлені один в одного, на глибині більш як 1,5 метра). І нічого в чорнину не закидало. Був дуже гарний (мідний) сигнал.
Мій перший прибор (не рахую Клона), був Тірекс, прибор легкий в налаштуванні, за чим сумую маючи ПРО2, але один великий мінус тут шкала вді завуженна, десь колись читав що саме це "завуження" дає приріст до глибини виявлення, тобто звук+вді... Але хотілося мені більше інформації, тому взяв про2... П.С. На рахунок чорнини, тут якраз наоборот, більше чорного в колір)))
Не знаю. Завужена там шкала ВДІ, чи розширена.., але мене повністю влаштовує цей прилад: Не дорогий. Глибокий. Легкий в настройках і використанні. А головне - шукає і знаходить. Як я вже казав: Ідеальних, універсальних приборів, в природі не існує. Професіонал повинен мати кілька приборів, для різних задач... П.С. а на шкалу ВДІ я не дивлюсь під час пошуку... Поглядую тільки тоді, коли звучить гарний сигнал...
У меня лежит собранная полностью плата на Вайтса, руки никак не доходят сделать датчик для него. Но тут - дилемма: или делать на 6,6 кГц как в оригинале, или на более высокую частоту, 12-15 кГц? Почему и спрашиваю - не сравнивал ли Вайтса на 6,6 с более высокой частотой 12-15 кГц?
6.6 кГц - це вже пройдений етап. Я вже давно перейшов на високу частоту. І не шкодую. 12-15 кГц набагато краще за 6.6.