Іноземці в ЗСУ

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Чапайтис, 6. Mai 2021.

  1. Всім привіт

    Ситуація наступна:
    Є в мене друг з Німеччини, який в 2014 недовгий час воював у складі "Азову". Потім повернувся до дому, а зараз хоче знову повернутись і вступити до лав ЗСУ.

    В теорії жодних перешкод не має бути, згідно з старим Указом №248/2016.
    Але це в теорії.

    Може хтось знає, яка ситуація в реальності? Чи багато зараз іноземців в ЗСУ? Як вирішується мовне питання? Як до таких рекрутів відносяться воєнкоми, що говорять, чи перешкоджають таким іноземцям?
     
    Briter gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 3 шт.)
      Шапка флісова флектарн Mütze Fleece - Флісова шапка приємно зігріє в прохолодну погоду завдяки вис...
      300 грн.
    2. (в наличии 1 шт.)
      Polartec Fleece Winter Hat Beanie Cap колір - койот Coyote Brown Виготовлена з синтетичного мікрофлі...
      550 грн.
    3. Зимняя шапка- ушанка ВС Великобритании. В расцветке DPM. Мех - полушерсть. Очень теплая. Состояние...
      300 грн.
    4. (в наличии 4 шт.)
      Шапка флісова койот Mütze Fleece - Флісова шапка приємно зігріє в прохолодну погоду завдяки висок...
      300 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Швидко захнулася термо-шапка. QUICK DRY CAP OLIV Тепла термічна шапка виготовляється з штучних воло...
      350 грн.
  3. Morgenshtern

    Morgenshtern Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    23
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    52
    Beiträge:
    804
    Ort:
    Украина
    Таких прикладів мені не відомо але нажаль в нас "країна чудес". Варто спробувати. Але мовний бар'єр - це певно мовна прірва, принаймні зараз. Іноді українські підлеглі не завжди тебе розуміють...а німець.

    Надіслано від мого S41, використовуючи Tapatalk
     
    S.R.A.K.A. und Чапайтис gefällt das.
  4. Мову він більш меньш розуміє і навіть щось сказати може)) згодом точно краще стане
     
    valerka gefällt das.
  5. Klym_

    Klym_ Stabsgefreiter

    Beiträge:
    107
    Ort:
    Київ
  6. Продовження історії)

    Тіп таки приїхав, ЗСУ його поки потроху морозить, він пішов в ДУК.
     
    Ph@ntom und cvoy gefällt das.