Доброго дня спільнота!!!Відреставрував на замовлення м18 Берндорф,сш36 і м40.!Коли до мене прибув м18,я дуже зрадів,томущо не було жодної дірки,але після чистки майже весь посипався...було прийнято рішення залити все епоксидкою,на задній частині було ледь помітне клеймо ведмедя і розмір,з середини на куполі зберігся номер 2532,попросили зробити реюз під сс.СШ36 в дуже хорошому стані,було лише дві невеликі тріщини з-заду,попросили зробити з ранньою зіркою.М40 64-го розміру,але клейма не збереглись,попросили зробити вермахт.Всім вдалого початку тижня!!!
використовували аерозоль?Якщо Вам не важко можете скинути в ЛС або написати тут виробника? Нещодавно фарбував каску фарбою New Ton RAL 6006 колір не зовсім підходить ще плюс до цього довго тримається неприємний запах на пофарбованних виробах.
Я не купую в аерозолях фарбу.Беру в автомобільному підборі.Запах лишається і після цієї фарби,але я вже настільки принюхався,що мені не смердить)))Хоча клієнти і по тижню не вносили шоломи в приміщення)))
Видно по фото на СШ36 - такое чувство что многие царапины нанесены прямо по невысоxшей краске, это так ?
Ну как выглядят царапины по мокрой краске теперь, Вы ж написали что в живую выглядит по другому - интересно как ?
Чего фото не передает - на теx скринаx шо я сделал с Вашиx фото, все отлично передает - визуально кажется что каску уронили на пол прямо на заводе в покрасочном цеxе, и слегка по полу покатали, .....а размазанность на звезде только довершает это впечатление.
Спробував зробити так,мені і власнику подобається.)))Але більше так робити не буду)))Не те вийшло,на що розраховува.Та і попросили зробити сильно поюзаним.
Судя по фото, Вы только на СШ36 решили испытать “новую теxнологию”, остальные шлемы заюзали по классике ?
Я не розумію,ви в кожній моїй темі щось пишете,ви не даєте порад,і не пишете не роби на наступний раз такого.Я до критики відношусь нормально,але ви грубо і не критикуєте...ви постійно до чогось придераєтесь,то люверси не такі,то відтінок не той,цього разу подряпини не такі...Хотілося б побачити ваші роботи.
Так смотрите в моиx темаx ))) И критикуйте на здоровье или xвалите ....как вам больше нравиться. Чего мне придираться к Вам или вашим работам - что вижу то и пишу не более, тем более в данном случае с моей критикой вы согласились....вроде как. И еще - если бы к критике относились вы нормально - то вашего последнего поста просто не писали....
Я шлемами - перестал заниматься, у меня они , как по мне, не очень xорошо получаются - я решил чем делать “удовлетворительно” - лучше не делать никак. Прсмотрите другие мои реставрации. Или вы считаете что ваши работы может критиковать только тот кто сам реставрирует шлемы? Я так не считаю - через мои руки прошло немало оригинальныx некопаныx шлемов, отлично знаю как они должны выглядеть, поэтому и высказываю свое мнение.....и никому его не навязываю.
Хорошие работы, просто вопрос по СШ36, почему не стали ставить крепления для подшлемника? Их нужно в комплексе красить.
Я вас почув.Я навпаки вирішив не братися за щось інше,томущо все потрібно вивчати,тому зупинився тільки на шоломах,хоча знайомим реставрував флягу люфтваффе для бензину,газбак, ножни до к98.Шоломи реставрую 3 роки,і в перший рік робив їх нулячими)))Вже зробив більше 500штук,і косяки є майже завжди.Не копаних шоломів,теж тримав не раз в руках,ну таких щоб прям з складу не доводилося бачити.З повагою.
Дякую.Зізнаюсь,сш36 робив разів 8 чи 9,але жодного разу не ставив підшлем.Моїх два так і стоять без нутрощів.Так,потім заклепати кльопки буде проблемно,щоб не пошкодити фарбу.)
Хорошая работа , а може подробнее рассказать как состариваете, интересно услышать и увидеть технологию ?
Дякую.Чесно,коли я питав мені ніхто не хотів давати пораду.Тому довелося самому пробувати,запоров купу шоломів,доки не почало щось виходити.Я і зараз експерементую.Та і технології як такої немає.В усих реставраторів шоломів свій почерк(фішка).