Подарю/Поменяю .Гражданские вещи .

Discussion in 'Курилка' started by tuman, Aug 12, 2019.

  1. Рейнджер

    Рейнджер Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    267
    Лоты
      на продаже:
    10
      проданные:
    495
    Messages:
    1,787
    Location:
    За Дністром
    Можна мені?
    Він робочий?
     
    1. Штани військові KA 03 Bundesheer (ЗС Австрії) Штани з комплекту KA 03 Osterreich Bundesheer – компле...
      450 грн.
    2. Кітель парадний новий без дефектів розмір 54/4 заміри Напівобхват по грудях 60 см Напівобхват по тал...
      529 грн.
    3. жакет мисливський , Тіроль , Австрія . Матеріал 100 % нова шерсть . підкладка 100 % віскоза . гудзи...
      350 грн.
    4. мисливський,Тірольський жакет.Австрія - ширина по плеовому шву 48 см, - ширина між пахвами 61 см, -...
      250 грн.
    5. Жакет мисливський, Тіроль,Австрія. розмір 50. матеріал 100% сукно. гудзики із рога лося( 5 шт.). б/...
      200 грн.
  2. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Заберу.Переходимо в лічку.
     
    chejen likes this.
  3. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Messages:
    11,222
    В резерві за Вами.
     
  4. tabooz

    tabooz Oberschütze

    Messages:
    15
    Location:
    Україна, Київ
    Поїхав до нового тата.)))
     
  5. JYRA

    JYRA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Messages:
    1,015
    Location:
    Украіна
    Доброго дня товариство.Я шукав cer.Дякую за допомогу.Напишіть мені в личку перші будь ласка,бо я що не можу чи хз.Буду вдячний.З пов.Юрій
     
  6. G-Class

    G-Class General-major

    Messages:
    6,868
    Location:
    Diepholz
    Всім доброго дня.
    Крім нового парового котла, динамометра, чавунних нових підставок є на обмін реостат РСП. Теж новий 1970-го року.
    На обмін цікаві монети раннього РСФСР, бони України до 2000р., послуга виготовлення топорищ на декілька сокир та можливі Ваші варіанти. Пропонуйте в ЛС.
     

    Images:

    P_20210305_121356.jpg
    P_20210305_121454.jpg
    P_20210305_121444_1.jpg
    P_20210305_121418.jpg
    P_20210305_121405.jpg
    P_20210305_121428.jpg
    Horn and Bakay like this.
  7. Poltinnik

    Poltinnik Stabsgefreiter

    Messages:
    236
    Кому надо вот такая хрень,рабочая. Обменяю за :beer:. Пишите в личку.
     

    Images:

    IMG_20210305_145546.jpg
    IMG_20210305_145519.jpg
  8. Дэв

    Дэв Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    21
    Стрелочный, как на классике:D
     
  9. swat050578

    swat050578 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    155
    Location:
    Україна
    додаю фото
     

    Images:

    20210305_172436.jpg
    20210305_172448.jpg
    Вій, G-Class and tank1919 like this.
  10. Вій

    Вій Oberschütze

    Messages:
    19
    Location:
    .....
    З підсвіткою.
    Те що і треба.
     
  11. иштван

    иштван Major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Отдам в хорошие руки книгу детства.В практически новом состоянии,если не считать время хранения.Учился по ней в хокей играть.Нужно из нутри,подклеить страницы.Название -Моя игра.Не путать с Моя борьба.ФорматА4
     

    Images:

    20210305_124916.jpg
    20210305_124950.jpg
    20210305_125010.jpg
    20210305_125021.jpg
    20210305_125109.jpg
  12. chesh

    chesh Stabsfeldwebel

    Messages:
    849
    Location:
    Україна!
    Гм... [​IMG] Я понял, шо не так понял. С автотемы ничо нету
     
  13. Снайпер.74

    Снайпер.74 Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    1,781
    Location:
    Украина Токмак
    DSC06722.JPG DSC06724.JPG такой подойдет
     
    minitarn3838, Topaz81, Bakay and 4 others like this.
  14. Вій

    Вій Oberschütze

    Messages:
    19
    Location:
    .....
    Хароша штука, (((якщо не згорівша- тьху три рази.)))
    Слинка от жадності потекла.
    Але тут є люди що шукають їм більше треба.

    file-1.gif
     
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: Резерв :beer: на ковзанах стою ;)
     
    Topaz81 likes this.
  16. swat050578

    swat050578 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    155
    Location:
    Україна
    2 датчика подаровано ( ті що відмічені). залишилися 4 .якщо комусь потрібні то пишіть.
    з повагою.
     

    Images:

    17800283-8007f2b27e936f972468158a997540f9.jpg
  17. kuvalda-Boss

    kuvalda-Boss Gefreiter

    Messages:
    25
    Location:
    Зап
    Спасибо, камрадэ. С ув
     
    Topaz81 likes this.
  18. swat050578

    swat050578 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    155
    Location:
    Україна
    всі датчики подаровано.
     
    tank1919 likes this.
  19. JYRA

    JYRA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Messages:
    1,015
    Location:
    Украіна
    Дякую cer за підгон.З пов.Юрій
     
    tabooz and cer like this.
  20. AntohaGr

    AntohaGr Oberschütze

    Messages:
    47
    Location:
    Odessa
    Если еще актуально, заберу!
     
  21. De Tomaso

    De Tomaso Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    54
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    124
    Messages:
    515
    Location:
    UA
    Приветствую.
    Уже давно подарено.
     
  22. swat050578

    swat050578 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    155
    Location:
    Україна
    добрий час доби.є на обмін електроди АНО 4И ( 4 мм) - 7.200 кг . АНО 21 (3мм) 0.750 кг. якщо когось цікавить, резерв в темі пропозиції в приват.
    з повагою до всих.
     

    Images:

    20210307_101850.jpg
    20210307_102343.jpg
    20210307_101845.jpg
    Вій and ХапалАнДаг like this.
  23. Poltinnik

    Poltinnik Stabsgefreiter

    Messages:
    236
    Замок врезной Kale 201F 20mm новый,в целофане. Меняю на :beer: , пишите в личку.
     

    Images:

    IMG_20210307_134812.jpg
    IMG_20210307_134855.jpg
  24. swat050578

    swat050578 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    155
    Location:
    Україна
    добавлю трохи різного для обміну.
    здоровий амперметр розкручений.
    бензоріз новий.
    фороіскатіль автомобільний, використовувався на уазіку, світив добре.
    пропозиції по обміну в приват.
    з повагою до всих.
     

    Images:

    20210307_152407.jpg
    20210307_152418.jpg
    20210307_152430.jpg
    20210307_152451.jpg
    20210307_152506.jpg
    20210307_152516.jpg
    20210307_152548.jpg
    20210307_152559.jpg
    20210307_152738.jpg
    20210307_153121.jpg
    20210307_153126.jpg
    20210307_153141.jpg
  25. twinz

    twinz Schütze

    Messages:
    2
    Location:
    Центр
    Вітаю. СБПЧ та залишки фарби обміняю на :beer:
    IMG_20210307_162234.jpg IMG_20210307_162241.jpg IMG_20210307_162610.jpg
     
    IskanderNemo likes this.