Вітаю шановне панство! На нашому форумі зареєструвався в далекому 2012 році... Знав про існування Віоліті, але необхідності у тамтешній реєстрації у мене не було. Вже деякий час шукаю одну книгу, і сьогодні я її надибав на Віоліті. Зареєструвався і почалось... "Недостатньо коштів на балансі. Не можете зробити ставку". Книга коштує 120 грн., мінімальне поповнення віо-гаманця - 100 грн. От нахіба мені та морока, якщо я там планую купити тільки 1 книгу і більше там не з'являтись? Суть звернення: Камради, які зареєстровані на Віоліті, хто з Вас може допомогти у придбанні цієї книги? Посилання на лот скину у ПП.
Дякую! Посилання поки не скидатиму, бо спершу побачив приватного листа від Любителя Пива, тому йому першому посилання і скинув. Скину кільком чоловікам - штучно розженемо лот. Всім дякую!