Лубны,авария на газопроводе.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем viking38, 9 січ 2021.

  1. Skagen

    Skagen Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Gårdarike
    новость старая,но все же... что по этому поводу скажут заслуженные "специалисты" ??? они же газовики,вирусологи,политики и еще не пойми кто. соррян всех ваших званий не знаю.. Врут или да?

    https://focus.ua/ukraine/19261
    В Сумской области обнаружена несанкционированная врезка в газопровод «Уренгой - Помары – Ужгород».

    Врезку обнаружили вчера во время обхода на 3447-м километре магистрального газопровода, в 350 метрах от поселка Липовая Долина.

    Как сообщает пресс-служба Министерства по вопросам чрезвычайных ситуаций, на месте работает бригада Сумского линейного производственного управления магистральных газопроводов.

    Располагалась врезка на глубине 0,8 метра. В месте несанкционированного вмешательства в газопровод диаметр трубы составляет 1420 мм, давление - 60-68 атмосфер.
     
    1. Старий турнікет, в користувався був як навчальний. ( На війну не варто брати ).
      50 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Нова Автомобільна аптечка(Німеччина) термін придатності 09.27р. Заповнення аптечки продумано для над...
      295 грн.
    3. Аптечка первой помощи. Польша. Запечатанная.
      350 грн.
    4. (в наявності 12 шт.)
      Компресійний бинт 4 дюйми (Бандаж) Вакуумний компресійний бинт. Герметична вакуумна упаковка. Підход...
      140 грн.
    5. (в наявності 70 шт.)
      Невеличкий маркер для аптечки, чорний. Обладнаний кріпленням, колір пластику - хакі. Виробництво: Rh...
      30 грн.
  2. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    3.025
    Адреса:
    Західна Україна , перед горбами
    а в це повірите? https://golos.ua/news/vo-lvovskom-metro-pojmali-zhutkogo-monstra-s-krylyami-foto-video
    А в Сумскій області дирявлять нафтопровід, але журналісти такі специ , що їм різниці нема, головне сенсація.
    І ще, якщо даже припустити що зробили несанкціоновану врізку в трубу 1400 з тиском 60 атм, трубочкою, то дальше куда дівати той газ, щоб його використовувати для промислових і інших потреб, треба скинути тиск до низького , а це треба будувати ГРП. а це не сховаєш.
     
    Останнє редагування: 14 січ 2021
    vladss, Govtva, Grizli2014 та 3 іншим подобається це.
  3. Grizli2014

    Grizli2014 Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Lemberg
    Rscorpion пояснив саму суть.
    Врізались. Далі що робити з цією прірвою газу з таким тиском?
    Куди перекачувати? В баняки?
    Не бачу сенсу витрачати час на ці нісенітниці.
     
    Останнє редагування: 14 січ 2021
    Rscorpion, vladss та Ph@ntom подобається це.
  4. Govtva

    Govtva Oberst

    Повідомлення:
    3.766
    Адреса:
    Украина,Полтава
    Кстати зачем воровать в трубах,если можно скинуть давление бытового газа на ГРП и грабануть нас,я прошлый год засек эту фишку а недавно знакомый газовик честно мне в этом признался.
     
    vladss, Ph@ntom та Grizli2014 подобається це.