Підбородочник каски адріана

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем ALEKS81, 31 гру 2020.

  1. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    32
    Повідомлення:
    4.822
    Адреса:
    Прилуки
    З наступаючими святами, камради! Ай нід хєлп! Допоможіть з розмірами підбородочника до каски адріана.
     
    Oleg Nevidomy та фандик подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Значок-вензель. Німеччина. Можливо срібло.
      400 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Оригінали з закладухи ав майстерні. Стан по фото. Ціна вказана за 1 шт на вибір. Два одразу - 1750 г...
      960 грн.
    3. Значок-мініатюра: Залізні Хрести.
      1200 грн.
    4. Мініатюра ветерана Франко-Пруської війни 1870 року. Все, як на фото. Чудовий колекційний стан! Прохі...
      2680 грн.
    5. Оригінал. Матеріал: алюміній. Велика медаль або пам'ятний жетон для учасників кайзерівських ма...
      1225 грн.
  3. Oleg Nevidomy

    Oleg Nevidomy Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    26
    Повідомлення:
    481
    ось мінімальна інформація. Але зважай на те, що один розмір маєш, тепер залишилось знайти гарне фото ремінця з пряжками і промасштабувати
     

    Images:

    E6CFECA2-D373-444D-B47B-F1BBF9C8C25F.png
    Моби_002, ALEKS81 та 663 подобається це.
  4. ALEKS81

    ALEKS81 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    32
    Повідомлення:
    4.822
    Адреса:
    Прилуки
    У мене є залишок оригінального, десь 10см.
     
    Моби_002 подобається це.
  5. Моби_002

    Моби_002 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    336
    Адреса:
    киев
    Доброго!
    Вопрос с размерами ремешка решили? Есть ремешок у меня... оч грустный, но можно обмерять.
     
    Amadeus подобається це.
  6. Моби_002

    Моби_002 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    336
    Адреса:
    киев
    IMG_20220528_095949.jpg
     
    663, Amadeus та Sasha Zloy подобається це.
  7. Amadeus

    Amadeus Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.601
    Адреса:
    Евразия
    Было бы неплохо, может кому-нибудь пригодится.
     
    663 та Моби_002 подобається це.
  8. Моби_002

    Моби_002 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    336
    Адреса:
    киев
    Ок. Будет свободное время - обмеряю.
     
    663 та Amadeus подобається це.
  9. Моби_002

    Моби_002 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    336
    Адреса:
    киев
    IMG_20220611_105546.jpg IMG_20220611_105432.jpg
     
    663 та Amadeus подобається це.
  10. Моби_002

    Моби_002 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    336
    Адреса:
    киев
    Где-то так... IMG_20220611_105810.jpg
     
    663 та Amadeus подобається це.
  11. Моби_002

    Моби_002 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    336
    Адреса:
    киев
    да, толщина кожи ремня - 3.5 мм.
     
    663 та Amadeus подобається це.