Пряга РИА травлена

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Roman Reish, 29 гру 2020.

  1. Roman Reish

    Roman Reish Gefreiter

    Повідомлення:
    57
    Доброго вечора , яка ціна в такому стані ?
     

    Images:

    F35C2741-4A48-4DA4-AF8E-2E795553AD54.jpeg
    F725216D-0908-4E88-AB97-D69402FBC7BA.jpeg
    Oprishok, Егор Задорожный та zubrik подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Нагрудний знак «За поранення» (нім. Verwundetenabzeichen) — німецька медаль (нагрудний знак), нагоро...
      830 грн.
    2. Значок планеристів. Німеччина.
      300 грн.
    3. Запропоную значок «Різдво до кожної оселі». Третій Рейх. Без ремонтів та реставрацій. Стан за фото.
      600 грн.
    4. 3 значка "День Труда 1 Мая" 1934-35-36 г.г. Значки - в отличном состоянии, все - клейменые...
      2222 грн.
    5. Знак за поранення 3 ступінь (чорний), з наградним документом на 44 рік. Знак в бунтметалі, чудовий с...
      5000 грн.
  3. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Потрібно фото реверса.
    А так 800 і вище. А в принципі біля 1000 гривень. Сохран не поганий і попит на них є.
     
    pumalife, Oprishok, Woldemar M. та 2 іншим подобається це.
  4. Хонекер

    Хонекер Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.890
    Адреса:
    Баден Баден.
    А обратная сторона есть у бляхи ????
     
    pumalife та Militaria IMA-U.S.A подобається це.
  5. Roman Reish

    Roman Reish Gefreiter

    Повідомлення:
    57
    Да все в комплекті , ціну дізнався дякую !
     
    Militaria IMA-U.S.A та Егор Задорожный подобається це.
  6. Duffer

    Duffer Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    Місто Рівне
    Доброго вечора, пряжка буде в продажі? Якщо так, то дайте посилання
     
  7. Roman Reish

    Roman Reish Gefreiter

    Повідомлення:
    57
    Поки що в колекцію !
     
    Militaria IMA-U.S.A подобається це.
  8. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Головне залиште її в своїй колекції в тому стані , що на фото.
    Бо після чистки її вартість впаде, а після чистки кислотами втратить половину. Ніякі мазі потім не врятують.
     
    Мансур Львович подобається це.
  9. Roman Reish

    Roman Reish Gefreiter

    Повідомлення:
    57
    Дякую , за пораду
     
    D-day подобається це.
  10. aleks007xxx

    aleks007xxx Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.347
    Адреса:
    Португалия Лиссабон
    Это если рукожопый будет чистить , а если профессионал , то всё будет хорошо , только за хорошо платить надо )))))
     
    D-day подобається це.
  11. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    А смысл ее чистить ? Патина и первозданное состояние имеет ценность. А блеск ? Ну не знаю. На большого любителя. Вы как коллекционер ХО это знаете лучше меня )))
     
    aleks007xxx та Derrindger подобається це.