Ремінь поліцая 3Рейху

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Otto Lasch, 1 гру 2020.

  1. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    327
    Адреса:
    Волинь
    Доброго дня.Цікавить ціна з метою продажу.Пряга партизанка.Ремінь в непоганому стані.115см.З горища.
     

    Images:

    6073027-71c628932adebc69baeb4dd91e99e585.jpg
    6073029-f27ef445e5c5f82adc3878addfe98510.jpg
    6073030-ab44b785a985994742aa59fea4d99742.jpg
    6073041-36c0161384fb75911cd4a3be6595d991.jpg
    6073042-4a72c42787fd7eb7b543d458e548b538.jpg
    kley, Oprishok, minitarn3838 та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Новий дуже якісний і теплий спальний мішок з капюшоном, утеплений синтепоном, 75 на 210 см.,на молні...
      550 грн.
    2. Горн труба старовинна латунна виробництва Франціі 1812 р.
      1200 грн.
    3. Бинокль військовий старовинний виробництва Франціі Стан робочий.Зображення чисте але лінзи все одно...
      1300 грн.
    4. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
    5. Ключ з села під Черкасами, функціональний, в непоганому стані, вага 1.6 кг. За словами власника прад...
      1000 грн.
  3. pumalife

    pumalife Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    2.505
    Адреса:
    г.Киев
    Фото слабые,снимите прягу с ремня и обратку покажите,фото побольше размером надо
     
    kley, Oprishok, Мансур Львович та 5 іншим подобається це.
  4. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.005
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Вони не просто слабкі а взагалі ніякі
     
    kley, viktor 78 та pumalife подобається це.
  5. pumalife

    pumalife Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    2.505
    Адреса:
    г.Киев
    Не говори,попробуем оценить по этим фото пряга 500грн+.зацеп 100,полотно ремня не знаю
     
  6. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.005
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    500 мабуть зажирно, дуже топорно позатирали малюнок, думаю 400 гора, зацеп підтримаю вашу оцінку. З ремнем нічого не ясно, на поліцая змахує але треба бачити внутрішню сторону пряги.
    Без нормальних фото і оцінки не буде
     
    Останнє редагування: 3 гру 2020
    Пенсионер58 та pumalife подобається це.
  7. Demus

    Demus Leutnant

    Повідомлення:
    2.070
    Адреса:
    Запорожье, Украина.
    Это очень похоже на ремень гдр, по выделке кожи и нитке
     
  8. Demus

    Demus Leutnant

    Повідомлення:
    2.070
    Адреса:
    Запорожье, Украина.
    вот, еще на гдр дает намек выделка полосы на краях ремня, и гладкий вверх
     

    Images:

    4887750.jpg
    Старий Похабич подобається це.
  9. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.005
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Окрім полоси на краю ремня нема ніякої схожості.
    Не приплітайте тут ремінь ГДР. Про справжність ремня питання не стоїть.
    Стоїть питання стану ремня, а без нормальних фото цього не видно
     
    kley, Eugen74, minitarn3838 та ще 1-му подобається це.
  10. ЧУЖОЙ

    ЧУЖОЙ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    195
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    410
    Повідомлення:
    19.275
    Адреса:
    Киев
    ремень на Крассный Крест похож.
    фото действительно не хватает
     
    kley, minitarn3838, Егор Задорожный та ще 1-му подобається це.
  11. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    327
    Адреса:
    Волинь
    Ремні,було 2 дід привіз з Австрії після війни.Був мундир ремні,фляга ,штик і т.д
     
    Demus, Mihalich1979 та minitarn3838 подобається це.
  12. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    327
    Адреса:
    Волинь
    Фото зроблю кращі
     
    kley, Militaria IMA-U.S.A та Demus подобається це.
  13. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    327
    Адреса:
    Волинь
    Добавлю фото
     

    Images:

    20210124_125829.jpg
    20210124_130006.jpg
    20210124_125954.jpg
    20210124_125949.jpg
    20210124_125945.jpg
    20210124_125855.jpg
    20210124_125844.jpg
    20210124_125837.jpg
    kley та СМЕРШ-44 подобається це.
  14. Жыве Украiна

    Жыве Украiна Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    626
    Адреса:
    Беларусь
    Похож вроде..
     

    Images:

    Picture_20214629024659.jpg
    Picture_20214629024601.jpg
    Picture_20214529024540.jpg
    Picture_20214529024520.jpg
    Demus подобається це.
  15. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    327
    Адреса:
    Волинь
    Похожий на що?
     
  16. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    327
    Адреса:
    Волинь
    На поліцая чи оригінал?
     
    kley подобається це.
  17. Otto Lasch

    Otto Lasch Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    327
    Адреса:
    Волинь
    По шву видно,що оригінал.Я коли їх купив то вони висіли в сараї на гвозді.Так і були вигнуті як з на гвіздку були))