УПГ-8

Тема у розділі 'Холості патрони, ракети, дими', створена користувачем qwerty3, 2 гру 2020.

  1. Продавец qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Продам запал на Учбову Протитанкову гранату. Не вибухівка.
    В наявності пару десятків. Дісталися років 10 по тому, по обміну, навіщо мені не розумію, а викинути жалко.

    Ціна 25 грн/,шт.

    Наложки немає. Питання в особистих повідомленнях. При оплаті враховуємо комісію банку. Хто забуває таке правило, пакую у коробку НП за рахунок отримувача.
    Всім здоров"я, мира та злагоди.

    УПГ8 02.jpg УПГ8 01.jpg
     
    Мансур Львович, kley та Otryta подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Димова м18 , жовтого кольору , з тубусом Тубуси закриті .. не відкривалися
      550 грн.
    2. (в наявності 23 шт.)
      Сигнальні патрони для ракетниці білого кольору. Присутні потовщення. В ракетниці СПШ, ОСП, ОСШ заход...
      150 грн.
    3. (в наявності 29 шт.)
      РГД-5 с активным запалом страйкбол Граната имитационно-тренировочная с активной чекой для применени...
      120 грн.
    4. Патроны холостые МПУ-1 1993 года выпуска, белый нос. Всего 26 пачек по 30 патронов. Общее количество...
      7000 грн.
    5. Спичка запал.
      50 грн.
  3. Иван Чонкин

    Иван Чонкин Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.919
    Адреса:
    Україна, Суми
    камрад, трохи виправлю Вас - це імітаційний піропатрон, для звукового ефекту, по типу (призначення) як в учбово-імітаційних ручних гранатах
     
    Хантер ua. та qwerty3 подобається це.
  4. Продавец qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Дякую . Додам, що це не для використання в рушницях
     
    Мансур Львович, kley, Otryta та ще 1-му подобається це.
  5. Андій

    Андій Schütze

    Повідомлення:
    1
    З повагою,не подумайте що (флуд).Чи можна використовувати данний зяряд в якості шумового в спш 44???
     
  6. Продавец qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Як що діаметр підійде, то вважаю, що можливо. А чому ні?
     
    Мансур Львович, kley та Otryta подобається це.
  7. berger2000

    berger2000 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.985
    Адреса:
    Украина
    Он по размеру как охотничий патрон 16/70. А СПШ-44 это 4 калибр - то есть больше. Нужен адаптер под 16/70 - тогда да возможно.
     
    Иван Чонкин та qwerty3 подобається це.