Доброго времени.Подскажите по цене,на такой жетон сс,коп,обсуждался https://reibert.info/threads/ss-panz-gren-ausb-u-ers-btl-10.1221870/.Спасибо.С ув.
Доброго здоров‘я! Дуже чудовий стан як для копаного, навіть є рідна зеленувата патина; враховуючи ажіотаж на есесівські жетони та жорстку конкуренцію за такі девайси серед трьох-чотирьох камрадів, ціна буде понад 4000 грн.
Дабы не плодить тему,подскажите по цене на жетон HIWI,https://reibert.info/threads/3-s-r-360-hiwi-53.1221874/#post-13563866
Погоджуюся але не розумію. Дешевше цц там взяти чим у нас. Яка криза?)))) Відвалюють по 250 за учбові. Відверто кажу-подуріли. Або грошви валом дурноі або звичайна необізнаність в напрямку колекціювання. Навіть до кризи в кращому випадку цей жетон коштував би 120 баксів. За 150 продати то вдача, бо тотени були за таку ціну....
Доброго, не ради флуда..., не знаю вообще курса, сколько сейчас 100 бакинских в гривне по курсу...?, с ув.