Личина МГ-42,та Магазин МП-40

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем nikolau7, 19 сер 2020.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго дня.
    Підкажіть,має якусь цінність(грошову звичайно).
    Наперед ДЯКУЮ!!!:beer:
    IMG_20200818_172648_1.jpg IMG_20200818_172657_1.jpg IMG_20200818_172714_1.jpg IMG_20200818_172750.jpg IMG_20200818_172816.jpg IMG_20200818_172821_1.jpg IMG_20200818_172839_1.jpg IMG_20200818_172855_1.jpg IMG_20200818_172936.jpg IMG_20200818_173106_1.jpg IMG_20200818_173127_1.jpg
     
    Roma_1985, Woldemar M., kley та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Мініатюра ветерана Франко-Пруської війни 1870 року. Все, як на фото. Чудовий колекційний стан! Прохі...
      2680 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Оригінали з закладухи ав майстерні. Стан по фото. Ціна вказана за 1 шт на вибір. Два одразу - 1750 г...
      960 грн.
    3. Пам'ятна медаль на честь 3-х Імператорів 1888 р. Німечинна. Вага 12,30 грам. гурт гладкий, кл...
      750 грн.
    4. Оригінал. Матеріал: алюміній. Велика медаль або пам'ятний жетон для учасників кайзерівських ма...
      1225 грн.
    5. Значок-вензель. Німеччина. Можливо срібло.
      400 грн.
  3. юлік13

    юлік13 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    326
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    639
    Повідомлення:
    780
    Адреса:
    львів
    Здравствуйте. До 100 за клейма. С ув.
     
    Мансур Львович та nikolau7 подобається це.
  4. Hasch-bola

    Hasch-bola Feldwebel

    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Hexenstadt
    Лічина свою тисячу точно набере.
     
    dron7, nikolau7 та cheeguevarraa подобається це.
  5. Олег Ильмень472

    Олег Ильмень472 Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Наддністрянщина
    З води?
     
    nikolau7 подобається це.
  6. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго вечора.
    Знайдено в болоті(1метр глибини).
    На личині є дефект.Пізніше покажу на фото.
     
  7. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Личина - скорее всего работать будет после чистки на СХП, но внутрянкой, во избежании несчастных случаев и поломок - нужно снабдить новой. На любителя - от 200 грн. Тысяча - никогда.
     
    Andrew1965 та nikolau7 подобається це.
  8. Hasch-bola

    Hasch-bola Feldwebel

    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Hexenstadt
    Прямо таки "нікогда". Лічіна без каверн нормальних грошей коштуе. Ось приклад:

    https://reibert.info/lots/chastina-zatvora-mg-42..390393
     
    Останнє редагування: 24 сер 2020
    nikolau7 та kyltic подобається це.
  9. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Если я пишу - "никогда", то это не означает, что я себе набиваю профиль бездумными сообщениями или пытаюсь сбить стоимость, как перекуп. И один сомнительный проход - это не показатель. Складской затвор в сборе стоит 250-300 долларов. Отсюда и считайте. Это первое. Второе. Я с кентами запустил не один 42-ой еще в то время, когда складскими запчастями здесь еще и не пахло. И как можно намучиться с копом - знаю не по наслышке. Третье. Повторю - начинку на него нужно складскую. Плюс восстановление. И его стоимость приблизится к складу. Но она им никогда не станет.
     
    shvarzz, Paul_Gudvin та nikolau7 подобається це.
  10. Hasch-bola

    Hasch-bola Feldwebel

    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Hexenstadt
    Де той складський затвор за 250-300 долларів? Ткніть мене носом, я його років з 5 шукаю.
     
    nikolau7 подобається це.
  11. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Невнимательно ищете. И носом никого никуда я тыкать не буду. Я их продал штук десять, при чем последние - года два назад отдал вообще по 5.000 грн за штуку.
     
    nikolau7 подобається це.
  12. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго дня.
    Личина має ось такий дефект-
    77.jpg

    а малаб бути ось такою-
    78.JPG

    Покищо личина замочена в солярі,так як не маю часу цим займатись.Трохи пізніше виставлю на аук з 1 гривні.
    :beer::beer::beer:
     
    Rayceff подобається це.
  13. Rayceff

    Rayceff Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    173
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    306
    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    Украина Центр
    Спасибо, что указали - видно не очень на фото. Но если так - то это будет только уже раритет. Хотя перспективы имел)
    С уважением.
     
    nikolau7 подобається це.
  14. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Roma_1985 подобається це.
  15. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго вечора.
    Щоб неплодити нових тем,підкажіть ще по одному магазину "мп-40" .На цей раз стан кращий за попередній.Помив від бруду водою з м"ягкою щіткою,та потер войлоком .В середині пустий,і нечистив.
    Наперед ДЯКУЮ!!!:beer::beer::beer:
    IMG_20201009_113915.jpg IMG_20201009_113928_1.jpg IMG_20201009_113949_1.jpg IMG_20201009_114026_1.jpg IMG_20201009_114032_1.jpg IMG_20201009_114106_1.jpg IMG_20201009_114135.jpg IMG_20201009_114221_1.jpg
     
  16. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго вечора.
    Раз по ціні "мовчанка" ,то хай буде з 1грн.
    https://reibert.info/lots/.606297