Вітаюсь, товариство. Оце знов дійшли руки до австрійської лопатки, і питання актуальності не втратило. Чистив механічним способом, і дочистився до дірки) Мо' треба було не спішити і шліфмашинкою чистити, а вручну щіткою по металу... Но то таке, що вже тепер) Питання, чим її запломбувати?) Мо' хто що порадить
Якщо для роботи то грець його зна,заварити мабуть не вийде,метал то ж старий ...А якщо на стіну чи для колажа то зашпаклюйте.
Та ж більше носити в чохлі на реконструкції. Мо' коли і копати. Ріашна складська в мене, інколи використовую за призначенням. А оця... Хз, шкода за складську викладати до 100 доларів. Але і копана теж, зрештою, не дуже( метал то міцний, але місцями отак. Дочищу далі, там ще пару дір вилізе(
В таку дату сьогодні чуть вдівцем не став,Аня на веліку перекинулась через руль...-ціла,ні цірапини,синяк на сраці тіки є
в дитинстві скільки раз літав через руль ...але тепер якби гепнувся то точно б або прибився або б поломався так що вам полюбе треба файно відмітити дату!
Ну з юбілеєм, в 21 рік можна вже вогнепалку мати а вона у вас 21 рік вже назад була наш прихід св. Буратіно вас таки вітає, вирішили вам віскаря надцятилітнього виділить на обмив так сказать дати.
То велік,,аіст ммвз,,із складною рамою,маленький,мені дід Іван його подарував на десять років днюхуа зараз мені 45
Я сьогодні задумався і не помітив, як на червоне світло вилізь) Коли краєм ока побачив, що на мене дастер лізе і вивертає в бік, гальмував так, що мене впоперек вивернуло від траекторії руху)Ще встиг водію вибач крикнути, см 30 між нами було)))